Végeredmény: Soroksár - Haladás : 1-0 (0-0)

Két után a 12. fordulóval folytatódnak a Merkantil Bank Liga NB2 küzdelmei. Ezúttal a listavezető Haladás érkezik a Haraszti útra, így Gyömbér Gáborékra koránt sem vár könnyű feladat!

Szamosi Mihály Sporttelep,     vezeti: Antal Péter  (Horváth Zoltán, Szilágyi Norbert)

Soroksár: Varga- Ternován, Gyömbér, Csontos, Pászka- Haris, Hudák- Redzic, Lőrinczy, Korozmán- Lovrencsics

Haladás: Rózsa- Holdompf, Szekér, Doktorics, Horváth, Németh, Bosnjak, Mocsi, Kállai, Kiss, Tóth

Vezetőedző: Németh Szabolcs

Soroksár SC - Szombathelyi Haladás:  1 - 0   (0-0)

A játékvezető lefújta mérkőzést!

90+1. perc: 1-0: Kezezésért büntetőhöz jutottunk. Lőrinczy a kapus kezei között a jobb alsó sarokba lőtt.

89. perc: Holdampf csúnyán lerúgta Lőrinczyt, amiért piros lapot kapott.

88. perc: Gyömbér helyére Valencsik érkezett a csapatunkba.

82. perc: Szerető szép cselekkel fűzte be védőjét a jobb oldalon. Éles szögből leadott lövése Bosnjakról pattant ki a mezőnybe.

78. perc: Lőrinczy 18 méterről a sorfal fölött egyben a kapu fölé is lőtt.

74. perc: Szekér helyére Monori érkezett a Haladásba.

72. perc: Lipcsei Péter is cserél, Redzic helyére Szerető érkezett.

69. perc: Szekér rántotta vissza Redzicet, amiért sárga lapot kapott.

67. perc: Kiss helyére Hegedűs érkezett a Haladás csapatába.

65. perc: Pászka csapott rá egy röviden kifejelt labdára, de a közeli lövésébe belevetődtek a védők.

60. perc: Szép kontra végén Lőrinczy került helyzetbe. A védők lábai között a jobb oldali kapufát találta el.

56. perc: Ternován buktatta Bosnjakot, amiért sárga lapot kapott.

54. perc: Bosnjak beadását Tóth M. fejelte a léc alá. Varga bravúrral szögletre ütötte a labdát.

51. perc: Redzic vezette rá a labdát a védelemre.17 méterről a védőkbe lőtte a labdát.

49. perc: A sérült Kállai helyére Tóth D. érkezett.

46. perc: A szünetben cserélt a vendég együttes, Horváth és Doktorics helyére Délczeg és Csilus érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

45. perc: Pászka beadását Lőrinczy csúsztatta kapu mellé.

43. perc: Hudák 14 méterről a gyengébbik lábával kicsivel a kapu mellé lőtt.

39. perc: Varga kidobásával Redzic indult meg a vendég védők gyűrűjében. Az akció végén hosszan tolta meg a labdát, így Rózsa kifutva lábbal menteni tudott.

30. perc: Pászka beadása egy védő lábáról a hosszún érkező Lovrencsics elé pörgött. Támadónk 10 méterről kapásból Rózsa kezébe lőtte a labdát.

26. perc: Németh buktatta Korozmánt, amiért sárga lapot kapott. A szabadrúgást 27 méterről Lőrinczy a sorfal fölött kapu mellé lőtte.

25. perc: Ismét szép akciót vezettünk a bal oldalon, azonban Korozmán beadását is lehúzta Rózsa!

18. perc: Pászka ismét pontosan adott be a bal oldalról. Lőrinczy közelről fejjel nem találta el a kaput. Nagy helyzet maradt ki!

14. perc: Egy kifejelt labdát Doktorics vett át és ballal a felső lécre csavart.

12. perc: Lőrinczy szép cselekkel játszotta tisztára magát, majd indította a bal oldalon felfutó Pászkát. A középre lőtt labdát Rózsa ütötte szögletre az érkező Lovrencsics elől.

7. perc: Kállai bombáját Varga ujjheggyel kapu fölé tolta.

2. perc: Doktorics nagy homorított a tizenhatoson belül, de a játékvezető nem ette meg, műesésért sárga lapot adott a vendég támadónak.

1. perc: A sárga mezben játszó Soroksár kezdte a mérkőzést.