Végeredmény: Soroksár - Dorog : 1-2 (1-2)

A Merkantil Bank Liga NB2 10. fordulójában a Dorog csapatát látjuk vendégül a Haraszti úton. A hétvégi fiaskó után mindenképp szüksége van az együttesnek a 3 pontra, így haza pályán csak a győzelem lehet elfogadható!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Rúsz Márton  (Berényi Ákos, Márkus Péter)

Soroksár: Varga- Nagy, Gyömbér, Valencsik, Pászka- Haris, Csernik- Redzic, Hudák, Korozmán- Lovrencsics

Dorog: Tulipán- Nagyházi, Berkó, Szedlár, Papp, Dlusztus, Nyíri, Szerencsi, Girsik, Lénárt, Hajdú

Vezetőedző: Fenyvesi László

Soroksár SC - Dorogi FC:  1-2  (1-2)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

89. perc: Ternován 16 méteres löketét Tulipán újabb bravúrral a mezőnybe ütötte.

87. perc: Egy szögletet követően Gyömbér pörgette kapura a labdát. Tulipán hatalmas bravúrral védeni tudott.

85. perc: Korozmán beadását követően Kovac előrevetődve centikkel fejelt a jobb alsó sarok mellé.

82. perc: Csillag kapott sárga lapot kakaskodásért.

79. perc: Ladányi beadását Korozmán fejelte kapura, Tulipán bravúrral védett.  Közben Szedlár helyére Tulipán érkezett.

77. perc: Pászka 22 méterről lövésre szánta el magát, a labda kapu fölé szállt. Tulipán nem akarta elvégezni a kirúgást, amiért sárga lapot kapott.

73. perc: Nagy  és Redzic helyére Ladányi és Szerető érkeztek csapatunkba.

72. perc: Szabó fordult le védőjéről, majd az érkezők elé passzolt. Pászka remek ütemben zárt vissza és menteni tudott. Közben Dlusztus kapott sárgát talpalásérét.

70. perc: Lovrencsics lőtt félfordulatból. A labda Berkó lábáról szögletre pattant.

67. perc: Kettős cserét hajtott végre a Dorog, Girsik és Hajdú helyére Szabó és Barna érkeztek.

62. perc: Lénárt kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

55. perc: A sérült Nagyházi helyére Lőrincz érkezett a vendég csapatba.

53. perc: Valencsik kapott sárga lapot lerántásért.

52. perc: Nagyházi kapott sárga lapot kakaskodásért.

49. perc: Pászka szögletét követően Valencsik ívelt fejesét kellett védenie Tulipánnak.

46. perc: Félidőben cseréltünk, Haris helyére Ternován érkezett.

45+13. perc: Hudák kapott sárga lapot reklamálásért.

45+5. perc: 1-2: Gyömbér rántotta vissza emberét egy szögletnél, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. Lénárt Vargába lőtte a tizenegyeset, de a kipattanót az üres kapuba helyezte.

A játékvezető 13 percet hosszabbít.

45. perc: 1-1: Jobb oldali beadást követően Hajdú a hosszú saroktól kapásból a kapu bal oldalába lőtt.

42. perc: Nyíri csúsztatott a kapu fölé.

35. perc: Csernik Kornélt helyezik mentőbe, ezért percek óta áll a játék.

29. perc: 1-0: Hudák lövését Tulipán oldalra tolta, Korozmán ekkor kapásból a kapufát találta el. Visszapattanót közelről már a hálóba lőtte.

28. perc: Korozmán adott be jobbról. Kovác védője fölé emelkedett, de fejesét Tulipán védeni tudta.

18. perc: Pászka beadását Papp fejelte ki a jó ütemben érkező Redzic elől.

8. perc: Kovác forgatta meg védőjét, de Dlusztus becsúszva blokkolta a beadást.

6. perc: A sérült Csernik helyére Kovác érkezett.

2. perc: Csernik és Valencsik ütközött csúnyán. Szerencsére mindketten maguknál vannak, de Csernik Kornélt mentővel szállították el!

1. perc: A mérkőzést a fehér mezes vendégek kezdték.