Végeredmény: Szolnoki MÁV FC - Soroksár SC : 3-1 (3-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 3. fordulójában ahhoz a Szolnokhoz látogatunk, aki az első fordulóban elért döntetlent követően múlt héten idegenben győzte le a Budaörs csapatát.

Ezzel ellentétben a Soroksár kikapott a Kecskemét otthonában, így csapatunknak nagyon kell a 3 pont, ha nem akar az elején leszakadni az élmezőnytől! Tavaly 3-0-ra nyert a Szolnok, ezért Lovrencsics Balázsékat a visszavágás lehetősége is kell hogy motiválja! Lipcsei Péter az eltiltott Szerető Krisztoferen és Hudák Martinon kívül mindenkire játékosára számíthat!

Szolnoki Tiszaligeti Stadion,     vezeti: Nagy Norbert  (Punyi Gyula, Sinkovicz Dániel)

Szolnok: Csáki- Rokszin, Szabó, Sipos, Tisza, Lakatos, Tömösvári, Molnár, Irmes, Szekszárdi, Tóth

Vezetőedző: Csábi József

Soroksár: Abu- Nagy, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Haris- Korozmán, Lőrinczy, Magyari- Lovrencsics

Szolnoki MÁV FC - Soroksár SC: 3-1  (3-0)

90. perc: Szekszárdi kapott sárga lapot reklamálásért.

87. perc: Hajdú fordult le védőjéről, majd Kovác ugratta ki. Támadónk számára centikkel ugyan, de hosszú volt a labda.

86. perc: Góhér 25 méteres szabadrúgása a felső lécet érintve hagyta el a játékteret.

85. perc: Katona rántotta le Kurdicsot, amiért sárga lapot kapott.

83. perc: Pászka kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

82. perc: Csernik 4 védő között szlalomozott az alapvonalig, de beadása nem volt pontos.

81. perc: Kettős cserét hajtott végre a hazai csapat. Sipos és Lakatos I. helyére Berdó és Kurdics érkeztek.

79. perc: Utolsó cserelehetőségünket is kihasználtuk, Loverencsics helyére Ternován érkezett.

77. perc: Góhér egyből kapura lőtt egy oldalszabadrúgást, de labdája kapu fölél szállt.

71. perc: Tömösvári került nagy helyzetbe, de 16 méterről nem találta el a kaput. Közben Nagy Olivér helyére Hajdú Roland érkezett.

69. perc: Az ivószünet alatt Tóth helyére Góhér érkezett a Szolnok csapatába.

66. perc: Valencsik Vólentet rántotta le gólhelyzetben, amiért megkapta második sárga lapját, így emberhátrányban folytatjuk a mérkőzést.

64. perc: Irmes helyére Vólent érkezett a hazai csapatba.

56. perc: Abu kirúgását Lőrinczy vette át a félpályánál, majd a kint álló Csáki fölött kapura emelt. A hazai kapus visszaért és bravúrral szögletre ütötte a labdát.

55. perc: Valencsik szabálytalankodott, amiért sárga lapot kapott.

54. perc: 3-1: Kovác ellen passzából Lőrinczy közelről átvétel nélkül lőtt a jobb alsó sarokba.

53. perc: Pászka szögletét követően Gyömbér egyedül felugorva 10 méterről kapu fölé fejelt.

48. perc: Lőrinczy 30 méteres szabadrúgása centikkel kerülte el a bal felső sarkot.

46. perc: Félidőben hármas cserét hajtott végre a Sori! Gengeliczki, Korozmán és Magyari helyére Kovác, Csernik és Katona álltak be.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1. percet hosszabbít.

43. perc: Nagy Olivér rúgta meg ellenfelét, amiért sárga lapot kapott.

40. perc: Sipos dobta el a labdát, amiért sárga lapot kapott.

38. perc: Egy labdaszerzést követően ismét Lakatos lépett ki ziccerben, de a játékvezető teljesen jogosan lest ítélt.

36. perc: 3-0: Lakatos István egy átvételt követően 17 méterről védhetetlenül lőtt a jobb sarokba!

29. perc: Nagy beadását követően Lovrencsics előrevetődve kapu mellé fejelt.

26. perc: Nagy pontos beadását Magyari átvette a hosszú saroknál, de így odaértek a védők és szögletre mentettek.

23. perc: Ivószünet miatt áll a játék.

19. perc: 2-0: Egy előrevágott labdát követően Lakatos István futotta le Gengliczkit, majd laposan a bal sarokba gurított.

18. perc: Tóth talpalta le Lőrinczyt. A játékvezető lefújta az esetet, de sárgát nem adott.

14. perc: Gyorsan elvégzett szabadrúgást követően Magyari éles szögből leadott lövését Csáki könnyedén védte a rövid saroknál.

8. perc: 1-0: Sipos indította Lakatos Istvánt, aki lefutotta védőjét és éles kapura lőtt. Abu ezt még védte, de Sipos ismétlésénél tehetetlen volt!

5. perc: Haris vette át a labdát az ellenfél tizenhatosán, majd jobbal kapu mellé lőtt.

1. perc: Bemelegítést követően változott a hazai csapat összeállítása. Rokszin megsérült, így Lakatos István állt be a helyére.