Végeredmény: Kecskemét- Soroksár : 5-2   (2-1)

Végeredmény: Kecskemét- Soroksár : 5-2 (2-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 2. fordulójában az újonc Kecskemét vendégei leszünk. A hazai csapat gólgazdag mérkőzésen vereséget szenvedett, míg Gyömbér Gáborék Siófokon 1 pontot szereztek.

Kecskeméti Széktói Stadion,     vezeti: Lovas László   (Medovarszki János, Szilágyi Norbert)

Kecskeméti TE: Varga- Lukács, Szabó, Vágó, Belényesi, Katona, Ryashko, Tóth, Madarász, Nagy, Hadaró

Vezetőedző: Szabó István László

Soroksár SC: Abu- Nagy, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Hudák- Korozmán, Lőrinczy, Magyari- Lovrencsics

Kecskeméti TE - Soroksár SC: 5-2  (2-1)

90+3. perc: Puskás kapott sárga lapot Kópis buktatásáért.

90. perc: Lukács helyére Puskás érkezett.

88. perc: 5-2: Bal oldali oldalszabadrúgást követően Belényesi lőtt kapura,  melyet Abu védett. Az ismétlésnél azonban most is tehetetlen volt.

86. perc: Nagy helyére Marsa érkezett a Kecskemétbe.

85. perc: 4-2: Lőrinczy 30 méterről védhetetlenül tekert a sorfal fölött a bal sarokba.

84. perc: Tóth Barna helyére Tóth Dániel érkezett a hazai csapatba.

83. perc: Szerencsénk sincs! Ternován beadását Kovác a felső lécre fejelte.

80. perc: 4-1: Hajdú és könnyelműen passzolta el a labdát, melyre Lukács csapott le és Abu mellett a bal alsó sarokba lőtt.

79. perc: A sérült Gengeliczki helyére Kópis érkezett.

76. perc: 3-1: Valencsik rántotta le Tóthot, amiért a játékvezető tizenegyest ítélt. Lukács a bal sarokba bombázta a labdát.

75. perc: Lovrencsics helyére Kovác érkezett a Soroksárba.

72. perc: Tóth gondolt egyet és 40 méterről kapura emelte a labdát, de csúnyán  célt tévesztett.

67. perc: Dulakodás után Hadaró és Belényesi kapott sárga lapot, míg Hudákot kiállította a játékvezető.

65. perc: Buna nyúlt kézzel a labdához a tizenhatoson belül, amiért a játékvezető tizenegyest ítélt. Lovrencsics jobb alsóba tartó lövését Varga szögletre ütötte. Közben Varga kapott sárga lapot reklamálásért.

61. perc: Lukács lőtte középre a labdát az alapvonal közeléből. Tóth lábáról kapu irányába pattant a labda, de védőink a labda útjába dobták vetették magukat.

59. perc: Hármascserére szánta el magát Lipcsei Péter. Ternován, Hajdú és Csernik érkeztek Magyari, Nagy és Korozmán helyére.

56. perc: Lukács hozta helyzetbe Hadarót, aki az ötös sarkáról az oldalhálóba lőtt.

55. perc: Tóth lépett ki ziccerben, de Valencsik beérte és becsúszva menteni tudott.

54. perc: A hazai csapat visszaállt saját tizenhatosa elé, de a mezőnyfölényt eddig nem sikerült helyzetté alakítani.

49. perc: Lovrencsics csúsztatott az induló Korozmán elé, de a játékvezető les miatt megállította az akciót.

46. perc: Szünetben cserélt a KTE, Katona és Madarász helyére Szuhodovszki és Buna érkeztek.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

42. perc: Hadaró bal oldali beadását Valencsik becsúszva pöckölte el a hosszún érkező Lukács elől.

37. perc: 2-1: Lukács futotta le Valencsikot, majd Abuval szemben a jobb alsó sarokba lőtt.

35. perc: 1-1: Valencsik eladott labdájával Lukács került ziccerbe. Az első lövését Abu még védte, de az ismétlésnél már kapusunk is tehetetlen volt.

30. perc: Katona rántotta vissza Nagyot, amiért sárga lapot kapott.

27. perc: Gyömbér ápolása miatt állt a játék, de szerencsére csapatkapitányunk fejbőre nem szakadt fel, folytatni tudja a játékot.

23. perc: Katona 30 méterről kapura lőtte a szabadrúgást, alig 1 méterrel tévesztett célt.

20. perc: Korozmán ezúttal Hudáktól kapott remek labdát. Lapos beadását kivágták a védők Lovrencsics elől.

17. perc: 0-1: Nagy labdájával Korozmán futott el a jobb oldalon, majd laposan középre lőtte a labdát. Magyari a hosszú saroknál megelőzte védőjét és közelről a hálóba lőtt.

16. perc: Katona szabadon vette át a labdát a 16-os vonalán. Egy igazítás után centikkel kapu mellé lőtt.

10. perc: Pászka bal oldali szögletét Gengeliczki remekül fejelte léc alá. Varga hatalmas bravúrral szögletre ütötte a labdát.

8. perc: Pászka bal oldalról elvégzett szabadrúgását a hosszú saroknál Gyömbér terelte kapu irányába, de célt tévesztett.

3. perc: Hudák szabálytalansága után Nagy végezhetett el oldalszabadrúgást. A beívelést Lovrencsics fejelte ki a rövid sarok elől.

1. perc: A mérkőzést a lila mezes Kecskemét kezdte.