Végeredmény: PMFC - Soroksár SC : 0-2 (0-2)

A Merkantil Bank Liga NB2 utolsó, 38. fordulójában a remekül teljesítő Pécs vendégei leszünk. Ősszel változatos mérkőzésen, 2 gólos hátrányból felállva az utolsó percekben mentettünk pontot hazai pályán. Ellenfelünk akkor is bizonyította, hogy rendkívül szervezett, masszív csapat, aki nehéz feltörni. Bár utolsó 5 mérkőzésen Vas László csapata csak egyszer győzött, biztosra vehető, hogy Gyömbér Gáborékra nagyon nehéz feladat vár, ha meg akarják tartani a 8. helyezésüket vagy akár előbbre is szeretnének lépni!

Szurkolóink a mérkőzést képekben is nyomonkövethetik a PMFC Youtube csatornáján, mely  hazai csapat honlapjáról érhető el!

PMFC Stadion,     vezeti: Gaál Ákos  (Kiss Balázs, Kulman Tamás)

PMFC: Helesfay- Rácz, Németh, Katona, Kónya, Adamcsek, Preklet, Tihanyi, Geiger, Hegdűs, Bartha

Vezetőedző: Vas László

Soroksár: Varga- Csernik, Gyömbér, Csontos, Pászka- Derekas, Hudák- Korozmán, Ammar, Szerető- Lovrencsics

PMFC - Soroksár SC: 0-2   (0-2)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

89. perc: Cserélt Lipcsei Péter, Korozmán helyére Tóth érkezett.

81. perc: Pászka adott remek labdát a középen  induló Erdélyinek, de támadónk a kezét is használta labdakezeléshez, így oda lett a lehetőség.

77. perc: Csernik és Magyari játszott össze a bal oldalon, majd védőnk került helyzetbe. Lövése a védőkről Erdélyi elé pattant, aki nagy helyzetben a hazai kapusba lőtt.

75. perc: Erdélyi kapott sárga lapot talpalásért.

73. perc: Cserél a Soroksár, Ammar helyére Magyari, Lovrenciscs helyére Erdélyi érkezett.

70. perc: Gyors Sori kontra végén Hudák jobb lábas lövését Helesfay lábbal védte.

68. perc: Hegedűs helyére Bischoff érkezett a hazai csapatba.

65. perc: Ammar révén vezettünk ígéretes kontrát, de sokat cipelte a labdát, így a középen induló Derekas lesre futott.

62. perc: Katona kapott sárga lapot talpalásért.

61. perc: Ismét cserélt a Pécs, Tihanyi helyére Keresztes érkezett.

59. perc: Pászka jobb oldali oldalszabadrúgása magas volt a társak számára.

55. perc: Hudák eladott labdája után Tihanyi került helyzetbe, de középpályásunk visszaért és tisztán szerelni tudott.

51. perc: Óvári 22 méteres szabadrúgását Varga hatalmas bravúrral tolta ki a bal kapufa mellől.

50. perc: Németh bal oldali beadása magas volt a hosszún érkező Tihanyi számára.

46. perc: Szünetben cserélt a PMFC, Adamcsek helyére Óvári, Geiger helyére Bohata érkezett.

41. perc: Parázs meccs lett a találkozóból. Vargát támadták szabálytalanul, így játékvezető nem adta meg a hazaiak találatát.

39. perc: Egy ártalmatlan szituáció után dulakodás alakult ki. A játékvezető Prekletet és Szeretőt is kiállította.

29. perc: 0-2: Ammar kavargatott a ellenfél tizenhatosának előterében, majd Korozmánhoz passzolt. Szélsőnk a középen érkező Lovrencsics elé passzolt, aki közelről a hálóba lőtt.

24. perc: Adamcsek oldalszabadrúgására Preklet robbant be jó ütemben, de közeli fejese elkerülte a bal alsó sarkot.

22. perc: Bartha távoli lövése középre tartott, Varga szépen ölelte magához játékszert.

19. perc: Geiger jobb kötőből leadott lövését Varga szép mozdulattal tolta ki a hosszú sarok elől.

11. perc: 0-1: Ammart buktatták a tizenhatoson belül, amiért 11-est ítélt a játékvezető. Gyömbér a kapu közepébe emelte a labdát.

10. perc: Csernik jobb oldali beadása centikkel ugyan, de magas volt Lovrencsics számára, aki így csak csúsztatni tudta a labdát.

6. perc: Németh nagy bedobása  Hegedűs elé pattant, aki átvétel után lőtt. A védőkről szögletre pattant a labda.

5. perc: Hudák indítása Lovrencsics elé pattant a védőkről. Támadónk 16 méterről középre lőtt, így Helesfay védeni tudta a lapos labdát.

4. perc: Németh bal oldali beadása lecsúszott, így Vargának vetődve védenie kellett a kapura tartó labdát.

1. perc: A mérkőzést a piros mezes Pécs kezdte.