Végeredmény: Soroksár- Siófok: 0-0 (0-0)

A Merkantil Bank Liga NB2 hétközi fordulójában a kiesés elől menekülő Siófok lesz a Soroksár vendége a Haraszti úton. Ősszel idegenben 3-2 arányban győztünk egy fordulatos mérkőzésen. Azóta a Soroksár stabilan tartja helyét az élmezőnyben, míg a vendégek a kiesés ellen küzdenek. Bár vasárnap mindkét csapat kikapott, az utolsó 5 mérkőzés formáját tekintve csapatunk tekinthető a találkozó esélyesének.

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Görög Márió   (Horváth Zoltán, Bertalan Dávid)

Soroksár: Szécsi- Gárdos, Gengeliczki, Valencsik, Csontos- Gyömbér, Pászka- Orosz, Hudák, Szerető- Lovrencsics

Siófok: Hutvágner- Horváth, Elek, Tömösvári, Horváth P., Jagodics, Kiss, Izing, Nikházi, Tajthy, Cipf

Vezetőedző:

Soroksár - Siófok  :  0-0   (0-0)

89. perc: A sérült Lovrencsics helyére Erdélyi érkezett.

87. perc: Lovrencsics maradt a földön. Szerencsére magánál van, de ápolni kell.

84. perc: Szép kontra végén Lovrencsics szöktette Szeretőt, aki középre passzolt. Labdája a védőkről szögletre pattant.

81. perc: Jagodics kapott sárga lapot Ammar buktatásáért.

76. perc: Gárdos kapott sárga lapot feltartásért.

74. perc: Jagodics került helyzetbe, lövés helyett középre passzolt, de senki sem érkezett. Közben Elek helyére Balogh érkezett.

71. perc: Horváth Péter kapott sárga lapot Csontos buktatásáért.

70. perc: Korozmán hozta ziccerbe Ammart, aki 15 méterről laposan lőtt. A vendég kapus ismét nagyot mentett.

69. perc: Gál végezhetett el szabadrúgást 21 méterről. Lövése messze kapu fölé szállt.

67. perc: Csontos kézzel vette le a labdát a büntető területen belül, szerencsére a játékvezető sípja néma maradt.

64. perc: Pászka szabadrúgását Csontos vette le nagy helyzetben, de sokáig várt, így a védők szerelni tudták.

61. perc: Hudák helyére Korozmán érkezett. Tömösvári helyére Gál és Nikházi helyére Szakály érkezett.

58. perc: Ammar 30 méteres lövése nem okozott gondot Hutvágnernek.

56. perc: Orosz helyére Ammar érkezett.

47. perc: Horváth Milán jobb oldali beadása után Cipf lőtt kapásból. Szécsi szépen védett.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, félidőben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

40. perc: Valencsik vitte el a labdát egy szabálytalanság után, amiért sárga lapot kapott.

37. perc: Hotváth Péter lövését ütötte Szécsi, majd Nikházi ismétlésére is leért, kiütötte a bal alsóba tartó labdát.

36. perc: Szép szóló után 3 védő szorításában spiccel kapu mellé lőtt.

33. perc: Csontos és Horváth Péter dulakodását a játékvezető lapok nélkül oldotta meg.

29. perc: Csontos szépen hozta ki a labdát, majd laposan Szeretőt indította. Támadónk nagy helyzetben laposan lőtt, de a vendégek kapusa védeni tudott.

26. perc: Orosz szép csellel verte meg védőjét a jobb oldalon, majd betört a tizenhatoson belülre. Izing időben keresztezett és lelopta a labdát szélsőnk lábáról.

19. perc: Gengeliczki szorításában Elek fejelt kapura, de a lelassult labda nem okozott gondot kapusunknak.

13. perc: Csontos indítása centikkel ugyan de hosszú volt a keresztbe induló Lovrencsics számára.  Hutvágner kivetődve menteni tudott.

10. perc: Horváth Péter lapos lövését Szécsi bravúrral szögletre ütötte.

9. perc: Tömösvári szögletét Horváth Milán csúsztatta kapu mellé.

7. perc: Izing kapott sárga lapot Orosz buktatásáért.

4. perc: Tajthy magasan előrevágott labdáját Gárdos szépen fejelte haza Tömösvári elől.

1. perc: A mérkőzést a fehér mezes Siófok kezdte.