Végeredmény: Soroksár- Budaörs: 5-4 (0-2)

A Merkantlil Bank Liga NB2 29 fordulójában a Budaörs csapata látogat a Haraszti útra. Vendégeink tavasszal nincsenek jó formában, utolsó 5 mérkőzésükön nyeretlenek maradtak. Bár Lipcsei Péternek is fejtörést okoz a hiányzók pótlása, csak a 3 pont megszerzésével lenne elégedett a hazai csapat. Egy esetleges soroksári győzelemmel csapatunk 6 pontra meglépne mai ellenfelétől és tovább tapadna az élbolyra.

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Móri Tamás  (Bertalan Dávid, Szilágyi Norbert)

Soroksár: Major- Gárdos, Takács, Csontos, Pászka- Derekas, Hudák- Ammar, Csernik, Tóth- Erdélyi

Budaörs: Kovács- Menyhárt, Zsidai, Kékesi, Gyurácz, Molnár, Halmai, Petneházi, Pethő, Csiki, Végh

Vezetőedző: Márkus Tibor

Soroksár - Budaörs:  5-4  (0-2)

A játékvezető lefújta mérkőzést.

90+3.: 5-4: Csontos beadását Ammar fejelte a léc alá.

90. perc: Ladányi a gólvonalon lőtte keresztbe a labdát, de senki sem tudott beleérni.

89. perc: Ladányi hozta helyzetbe Cserniket, aki a blokkba lőtte a labdát.

85. perc: Derekas kapott sárga lapot, mert szabálytalanul állított meg egy kontra akciót.

84. perc: Ammarnak nem volt szíve leadni a labdát, lövését pedig blokkolták a védők.

81. perc: 4-4: Kapu előtt kavarodást követően Pászka lőtt a kapuba.

79. perc: Gárdos helyére Kópis érkezett.

78. perc: Molnár került helyzetbe, de Major kivetődve szögletre mentett.

72. perc: Csiki helyére Monár érkezett a vendég csapatba.

71. perc: 3-4: Hudák lövése beesett a hosszú sarokba. Közben Erdélyi helyére Ladányi érkezett.

68. perc: 2-4: Szerető volt önzetlen, hisz helyzetben volt, amikor Derekashoz passzolt. Középpályásunk közelről a kapu közepébe lőtt.

67. perc: Csernik hozta helyzetbe Ammart, aki közelről Kovácsba lőtte a labdát.

62. perc: Csernik beadását Erdélyi 3 méterről a jobb kapufára fejelte.

56. perc: 1-4: Hudák röviden hátrapasszolt labdájára Pethő csapott le. Eltolta Major mellett, majd az üres kapuba gurított.

55. perc: Erdélyi lövését Kovács bravúrral védte.

53. perc: 1-3: Újabb kontra végén Pethő lőtte ki a jobb alsó sarkot.

52. perc: Halmai kapott hosszú indítást, de Major az utolsó pillanatban lábbal védeni tudott.

49. perc: Csernik futott el a bal oldalon, majd laposan Ammar elé gurított. Szélsőnk lövését becsúszva blokkolták a védők.

47. perc: 1-2: Pászka szögletét Csontos vette le a hosszú saroknál, majd közelről a kapuba lőtt.

46. perc: A szünetben Végh helyére Petró érkezett a Budaörs csapatába.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

44. perc: Gárdos beadását Ammar senkitől sem zavartatva 5 méterről kapu fölé fejelte.

42. perc: Gárdos éles szögből leadott lövését Kovács vetődve a mezőnybe ütötte.

38. perc: Csernik játszotta tisztára magát, 17 méteres lövése megpattant Gyuráczon, lelassult, így nem okozott gondot a kapus számára.

35. perc: Derekas révén vezettünk kontrát.Középpályásunk Erdélyit hozta helyzetbe, aki sokat várt, így szerelni tudták a visszazáró védők.

30. perc: Hudák bal felsőbe tartó lövését Kovács szép mozdulattal védte.

25. perc: Pethő lövését tolta ki Major a felső léc alól.

22. perc: Pászka tökéletesen lőtte középre a bal oldali oldalszabadrúgást, de az érkezők lemaradtak a labdáról.

18. perc: Hudák 18 méteres lövése kapu fölé szállt.

15. perc: Ismét Halmai került helyzetbe, de ezúttal Major kivetődve védeni tudott.

12. perc: 0-2: Hazai szöglet után kontrázott a vendég csapat. Az akció végén Halmai Major mellett a jobb alsó sarokba lőtt.

9. perc: 0-1: Halmai szép átvétel után beadáshoz készült. Lábáról lecsúszott a labda, de így lett jó. Major fölött a hosszú sarokba hullt.

6. perc: A menteni igyekvő Pászkáról Pethő elé pattant a labda, aki egy átvétel után 7 méterről nagy helyzetben kapu fölé lőtt.

3. perc: Petneházy bal oldali szöglete a felső lécről a mezőnybe pattant.

1. perc: A sötét mezes Budaörs kezdte a mérkőzést.