Végeredmény: Siófok-Soroksár: 2-3 (1-0)

A Merkantil Bank NB2 12. fordulójában Siófokon lép pályára a Soroksár. Ellenfelünk kiszámíthatatlan, kétarcú csapat. Alacsonyabban rangsorolt csapatoktól akár hazai pályán is kikaptak, ugyanakkor olyan ellenfelek ellen, mint a Vasas, magabiztos győzelmet arattak. Az előző hetekben mindkét csapatban sok volt a hiányzó, de várhatóan ezen a mérkőzésen több sérült játékos visszatérhet, kérdés, hogy milyen formában lesznek.

A mezőny sűrűsége miatt a hazaiak számára égetően szükség van a 3 pontra, de Lipcsei Péterék is a mezőny hátsó felében találhatják magukat egy esetleges vereség esetén.

Siófok Városi Stadion,       vezeti: Kulcsár Katalin   (Bede Tamás, Török Katalin)

Siófok: Hutváger- Gaál, Horváth, Elek, Polényi, Jagodics, Kiss, Izing, Balogh, Nikházi, Tajthy

Vezetőedző: Mihalecz István

Soroksár: Varga- Bene, Gengeliczki, Valencsik, Gárdos- Derekas, Huszák- Tóth, Csernik, Magyari- Lovrencsics

Siófok- Soroksár: 2-3  (1-0)

90+4. perc: Gaál közeli fejesét Varga hatalmas bravúrral védte.

90+3. perc: Gárdos kapott sárga lapot

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

85. perc: A sérült Lovrencsics helyére Hudák érkezett.

83. perc: Nikházi középre tartó lövését Varga biztosan védte.

79. perc: Gengeliczki buktatta Hajnalt, amiért sárga lapot kapott.

73. perc: Tóth helyére Korozmán érkezett csapatunkba.

71. perc: Tóth kapott sárga lapot.

69. perc: 2-3: Gaál oldalszabadrúgását Hajnal csúsztatta a hosszú sarokba.

67. perc: Elek helyére Tömösvári érkezett a Siófok csapatába.

65. perc: Polényi kapott sárga lapot Huszák buktatásáért.

64. perc: 1-3: Derekas hozta helyzetbe Cserniket, aki önzetlenül még tovább passzolta a labdát, így Lovrencsics az 1 méterről lőhetett az üres kapuba.

61. perc: Mindkét csapat cserél. Izing és Balogh helyére Horváth Péter és Hajnal érkeztek. Magyari helyére Orosz érkezett.

57. perc: Lovrencsics indítása után Magyari került helyzetbe. Egy pattanás után kapura lőtt, de Hutváger nagy bravúrral szögletre mentett.

55. perc: 1-2: Magyari ütközött a hazai kapussal. A labda tovább csorgott, támadónk feleszmélt és az üres kapuba helyezett.

54. perc: Tajthy kapott sárga lapot Gengeliczki buktatásáért.

51. perc: Kiss beadását Gaál 5 méterről a kapufára fejelte, de közben les miatt a játékvezető megállította a játékot.

49. perc: 1-1: Tóth jobb oldali beadását Magyari értékesítette a hosszún érkezve.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, a szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45. perc: Horváth rúgta meg Tóthot, amiért sárga lapot kapott.

42. perc: Gárdos 16 méterről lőtt kapura. A labda lepattant a hazai kapus előtt, így azt csak szögletre tudta ütni.

40. perc: Derekas beadását Magyari csak lábujjal érte el, így nem tudta lekészíteni az érkező Cserniknek.

34. perc: Gaál oldalszabadrúgását követően egymást zavarták a középre érkező hazaiak, így nagy helyzetben nem sikerült kapura fejelniük.

27. perc: 1-0: Bal oldali szöglet után kavarodás alakult ki a rosszul kimozduló Varga kapuja előtt. Elek eszmélt a leggyorsabban, 5 méterről a kapu közepébe lőtt.

26. perc: Huszák indítása Cserniket találta szabadon, aki középre emelte a labdát. A beadás a szabadon álló Lovrencsics számára pontos volt, de csatárunk kapu fölé fejelt.

19. perc: Gaál 16 méterről lőhetett szabadrúgást. Labdája a sorfalról szögletre pattant.

17. perc: Lovrencsics szerzett labdát, majd Magyarit indította. Szélsőnk lapos beadása kicsit Csernik mögé érkezett, így középpályásunk nem tudott kapura lőni.

12. perc: Magyari nem engedett elvégezni egy bedobást, amiért sárga lapot kapott.

9. perc: Csernik bal oldali oldalszabadrúgását Gaál fejelte ki a hosszún érkezők elől.

3. perc: Magyari felső sarokba tartó lövését védte Hutváger.

1. perc: A mérkőzést a tiszta fehérben játszó Soroksár kezdte.