Végeredmény: Soroksár-Haladás: 2-1 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 hétközi fordulójában a Haladás lesz csapatunk vendége. Ellenfelünk 8 mérkőzés után 3 győzelemmel, 4 döntetlennel és mindössze 1 vereséggel a tabella 6. helyén áll. Tavasszal magabiztos győzelmet aratott a vasi csapat Soroksáron, így Lipcsei Péteréknek külön motivációt adhat a revans lehetősége.

A mérkőzés 16 órakor kezdődik a Haraszti úton!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Zierkelbach Péter  (Georgiou Theodoros, Horváth Zoltán)

Soroksár: Abu- Kópis, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Derekas- Csernik, Huszák, Korozmán- Lovrencsics

Haladás: Verpecz- Tóth D., Holdampf, Medgyes, Devecseri, Szalay, Kelemen, Németh, Predrag, Jancsó, Kiss

Vezetőedző: Mátyus János

Soroksár SC - Szombathelyi Haladás: 2-1  (0-1)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90. perc: 2-1: Erdélyi sarkalt bele egy lövésbe, a vendég kapus tehetetlen volt.

89. perc: Pászka 25 méteres szabadrúgása a sorfal fölött centikkel szállt kapu mellé.

84. perc: Korozmán kapott remek labdát Huszáktól. Éles szögből leadott lövése nem talált kaput. Közben cserélt a Soroksár, Kópis helyére Bene érkezett.

81. perc: Korozmán visszafejelt labdája nem volt pontos, így bár ígéretes helyzetnek tűnt, Huszák nem jutott lövéshez.

76. perc: Pászka beadása után újra Derekas fejelhetett szabadon. Verpecz újra hatalmas bravúrral szögletre mentett.

75. perc: Kihasználta 3. cseréjét a Haladás, Medgyes helyére Rácz érkezett.

71. perc: Pászka szögletét Erdélyi fejelte kapu mellé.

66. perc: Csernik helyére Erdélyi érkezett a hazai csapatba.

62. perc: Pászka beadását Derekas közvetlen közelről Verpeczbe fejelte.

61. perc: Ismét cserélnek a vendégek, Jancsó helyére Mocsi érkezett.

58. perc: Devecserit állította ki a játékvezető egy szándékos szabálytalanság után.

55. perc: 1-1: Korozmán bombázott 17 méterről a vendég kapuba. A gól után Kelemen helyére Schimmer érkezett.

54. perc: Szerető és Bosnjak kapott sárga lapot.

53. perc: Csernik került helyzetbe, átbökte a labdát a kivetődő Verpecz fölött. Bosnjak testéről a labda a kapu irányába pattant, de a vendég védő becsúszva menteni tudott a gólvonalról.

52. perc: Pászka beadását Németh csúsztatta ki az üresen érkező Korozmán elől.

46. perc: Szünetben egyik csapat sem cserélt. A vendégek kezdték a játékot.

44. perc: Kényszerű csere a Soroksárnál, Gengeliczki helyére Szerető érkezett.

38. perc: Lovrencsics játszotta tisztára magát a bal oldalon. Beadása a hosszú saroknál érkező Huszák csak becsúszva érte el, így nem tudta kapura irányítani a labdát.

34. perc: Bosnjak 30 méteres lövése a jobb kapufán csattant.

33. perc: Németh beadása mindenki előtt keresztbe csúszott.

24. perc: Gengeliczki kapott sárga lapot buktatásért.

23. perc: Gyors vendég kontra végén Kiss célozta meg a rövid sarkot. Félmagas lövését Abu védte.

21. perc: Kiss beadását Szalay fejelte kapura. Az Aburól kipattanó labdát még egyszer kapura irányította, de a kapufáról kifelé pattant a labda.

18. perc: 0-1: Medgyes kapott jó indítást a leshatáron. A kimozduló Abu mellett az üres kapuba lőtt.

14. perc: Egy eladott labda után Medgyes került ziccerbe, de Abu kapujából kimozdulva lábbal védett.

12. perc: Pászka beadását Csernik a védővel ütközve közelről kapu mellé fejelte.

9. perc: Németh befelé cselezett a bal oldalon. jobb lábas lövését Abu védte.

7. perc: Derekas kapott jó indítást a bal oldalon, de sokáig várt, így beadását becsúszva blokkolták a védők.

5. perc: Kiss jobb oldali szögletét Lovrencsics vágta a mezőnybe a rövid sarok közeléből.

1. perc: A tiszta fehérben játszó Soroksár kezdte a mérkőzést.