Végeredmény: Soroksár- PMFC : 2-2 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 19. fordulójában, ami az utolsó őszi forduló a Pécs gárdája látogat Soroksárra. Ellenfelünk NB1-ből való kizárása óta első nb2-es szezonját tölti, és kitűnő teljesítmény nyújt! Jelenleg a tabella 3. helyén áll, utolsó 5 mérkőzéséből négyszer nyert és egy döntetlent játszott a Vasas ellen. Csapatunkra minden bizonnyal nagyon nehéz mérkőzés vár a mai napon!

Szamosi Mihály Sporttelep,       vezeti: Molnár Attila  (Varga Gábor, Vörös Dániel)

Soroksár SC: Varga- Bene, Gengeliczki, Valencsik, Pászka- Derekas, Huszák- Csernik, Orosz, Szerető- Lovrencsics

PMFC: Helesfay- Rácz, Futó, Katona, Kónya, Óvári, Preklet, Hegedűs, Króner, Bartha, Tölgyesi

Vezetőedző: Vas László

Soroksár SC- PMFC:  2-2  (0-1)

93. perc: Gárdos kapott sárga lapot.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

86. perc: 2-2: Gárdos szögletét Derekas fejelte a hálóba.

82. perc: Gárdos kapásból hatalmas kapufát lőtt. A következő támadásból Lovrencsics lőtt kapura, Preklet a gólvonalról mentett.

81. perc: Bajner kapott sárga lapot reklamálásért.

77. perc: Tölgyesi helyére Bajner érkezett a Pécsbe.

75. perc: Bene helyére Tóth érkezett.

73. perc: 1-2: Pászka szerezte meg a labdát, majd középre lőtte azt. Gárdos közelről a kapuba fejelt.

66. perc: 0-2: Gengeliczki szabálytalankodott Kónya ellen, amiért kiállították. A megítélt büntetőt a sértett a bal sarokba gurította.

64. perc: Szerető és Huszák helyére Gárdos és Hudák érkeztek.

57. perc: Bartha helyére Grabant érkezett a Pécs csapatába.

55. perc: Derekas fordult le védőjéről, majd 16 méterről kapura lőtt. Helesfay szögletre tolta a léc alá tartó labdát.

53. perc: Bene beadása után Csernik erőtlen fejesét ölelte magához a vendég kapus.

50. perc: Pászka kapásból bombázott kapura, Helesfay hatalmas védést mutatott be.

48. perc: Vas László is megkapta második sárga lapját, így el kellett hagynia a kispadot.

46. perc: A szünetben kettőt cserélt a Pécs, Óvári és Hegedűs helyén Sági és Németh folytatják.  Lipcsei Péter még nem változtatott az összeállításon.

44. perc: Hegedűs szögletét Varga magabiztosan húzta le.

38. perc: Szerető kapott remek indítást, majd középre passzolt Orosznak, aki a hálóba lőtt. A játékvezető azonban lest ítélt.

33. perc: Orosz 28 méteres középre tartó lövését Helesfay védte.

31. perc: Bene beadását Csernik fejelte kapura, de a játékvezető támaszkodás miatt támadónk ellen ítélt.

19. perc: Rácz kézzel ütötte a hálóba labdát, amiért megkapta második sárga lapját, így kiállította a játékvezető.

14. perc: Rácz rántotta le Oroszt, amiért sárga lapot kapott.

10. perc: Gyors kontra végén Csernik kapott pontos indítást, de a játékvezető még lövés előtt lest ítélt.

4. perc: Óvári szerzett labdát a tizenhatoson belül. Az alapvonalig vezette a labdát, beadását Gengeliczki vágta ki az ötös vonaláról.

2. perc: 0-1: A lesre játszó védők között Futó lépett ki. A magasra pattanó labdát Futó a késlekedő Varga fölött a kapuba fejelte.

1. perc: A mérkőzést a piros mezben játszó Pécs kezdi.

József Dániel bemutatkozott a felnőtt csapatban!

József Dániel 2002-ben született. Kezdetben Szigetszentmiklóson futballozott, majd 2016 nyarán került Soroksárra. Töretlen fejlődésének eredményeként a felnőtt csapat keretével készülhet 2020 nyarától. A nagy pillanat múlt szerdán, Kaposváron jött el számára, amikor Lipcsei Péter csereként pályára küldte NBII-es bajnoki mérkőzésen.

Gratulálunk, Dani!

Végeredmény: Rákóczi FC- Soroksár SC: 0-4 (0-2)

Az Merkantil Bank NB2 18. fordulójában Kaposváron lép pályára Lipcsei Péter csapata. Ellenfelünk a sok hiányzója miatt előző héten nem állt ki a Pécs ellen, így valószínűleg ma egy megfiatalított csapat lesz az ellenfelünk. Hiányzóink nekünk is lesznek, hisz sérültjeink mellett Derekas Zoltán 5 sárga lapja miatt nem állhat vezetőedzőnk rendelkezésére. A kaposvári fiatalok előtt remek alkalom a mai mérkőzés, hogy megmutathassák magukat felnőtt szinten is, motivált ellenfélre számíthatunk a mai napon! A korai indulás, az utazás és a hiányzók ellenére nem lehet ma más célja csapatunknak, mint a 3 pont megszerzése!

Kaposvári Rákóczi Stadion (Rákóczi Stadion) ,             vezeti: Derdák Marcell (Király Krisztián, Becséri Gergely)

Rákóczi FC: Laky- Orsós, Dömötör, Borbély, Tratnyek, Varjas, Andric, Sólyom, Fridrich, Balogh, Nagy

Vezetőedző: Várhidi Péter

Soroksár SC: Varga- Gárdos, Takács, Valencsik, Pászka- Huszák, Csernik- Tóth, Hudák, Szerető- Lovrencsics

Rákóczi FC- Soroksár SC: 0-4    (0-2)

86. perc: 0-4:  Lovrencsics 3. góljával már 4 gólos az előnyünk.

78. perc: 0-3:  Laky egy szerencsétlen mozdulattal öngólt szerzett.

73. perc: Takács lövése után a labda a kapufáról kifele pattant.

22. perc: 0-2: Gárdos felvágásáért jogosan megítélt büntetőt Lovrencsics értékesítette.

2. perc: 0-1: Lovrencsics közelről a kapunak háttal állva talált a hazaiak hálójába!

Időpont változás!

Szerdán megrendezésre kerül a Merkantil Bank Liga NB2 18. fordulója. Csapatunk Kaposváron lép majd pályára az eredeti 17 órás kezdéshez képest korábban, már 13 órakor!

Az MLSZ szabályainak megfelelően ez a mérkőzés is zárt kapus lesz!