Bene Marcellt megműtötték

Lipcsei Péter csapatában eddig is több sérült volt, de ez a lista a héten tovább bővült!

Fiatal védőnk, Bene Marcell a hét közepén rosszullétre panaszkodott, ezért kivizsgáláson vett részt. Koronavírus gyanúja is fennállt, de tegnap kiderült, hogy vakbél problémája van! A tegnapi napon Marcell átesett a műtéten, a helyzethez képest jól van. Visszatérése a pályára a márciusi szünetet követően, április elején várható!

Gyors felépülést kívánunk védőnknek!

Végeredmény: Soroksár- Békéscsaba: 2-0 (1-0)

Az Merkantil Bank Liga NB2 25. fordulójában a Békéscsaba együttese látogat Soroksárra. Ellenfelünk jó formában van, hisz megnyerte utolsó két mérkőzését, ennek ellenére ezúttal is minden esélye meg van csapatunknak a győzelemre. Az előző héten a kazincbarcikai pályát hó fedte, így elmaradt a mérkőzésünk. Reméljük csapatunk előnyére vált a plusz pihenő!

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Zám Zsolt  (Bede Tamás, Mohos Millán)

Soroksár: Szécsi- Gárdos, Takács, Valencsik, Pászka- Hudák, Derekas- Ammar, Korozmán, Csernik- Lovrencsics

Békéscsaba: Uram- Nagy, Kitl, Szabó, Máris, Király, Fazekas, Kovács, Lukács, Bora, Horváth

Vezetőedző: Preisinger Sándor

Soroksár- Békéscsaba: 2-0   (1-0)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

85. perc: Szabó és Kitl helyett Kasik és Babinyecz érkeztek a pályára.

82. perc: Máris kapott sárga lapot utánrúgásért.

80. perc: Lovrencsics és Korozmán helyére Erdélyi és Szerető érkeztek.

74. perc: Ammar és Csernik helyére Tóth és Orosz érkeztek.

70. perc: 2-0: Jobb oldali kontra végén Csernik labdáját Korozmán passzolta közelről a kapuba.

66. perc: Takács és Gránicz kapott sárga lapot kakaskodásért.

62. perc: Korozmán indításával Csernik került helyzetbe. Bal lábas éles szögből leadott lövése keresztbe gurult a kapu előtt.

59. perc: Preisinger kapott sárga lapot reklamálásért.

57. perc: Csernik került helyzetbe, még meg akarta játszani a jobb helyzetben lévő Lovrencsicset. Labdája rövid volt és Bora becsúszva menteni tudott.

55. perc: Máris lépett ki ziccerben, Valencsik beérte és becsúszva elpöckölte a labdát, ami az üres kapu felé gurult. Takács még visszaért és becsúszva elrúgta a labdát a gólvonalról.

48. perc: Pászka beadása lecsorgott Takács elé, de még lövés előtt Fazekas szögletre mentett.

46. perc: Szünetben kettőt cserélt a Békéscsaba. Lukács és Kovács helyett Gránicz és Styecz érkezett.

A  játékvezető lefújta az 1. félidőt.

41. perc: Király is sárga lapot kapott buktatásért.

40. perc: Derekas kapott sárga lapot egy szabályosnak tűnő szerelés után.

39. perc: Kitl kapott sárga lapot lerántásért.

33. perc: Lovrencsics indításával Csernik lépett ki. Éles szögből leadott lövését Uram szép mozdulattal szögletre ütötte.

30. perc: Derekas tökéletes beadását Korozmán 5 méterről fejelte kapura. Uram bravúrt bemutatva oldalra ütötte.

23. perc: Nagy várt kapusára, így Ammar közbe tudott avatkozni, de emelése kapu fölé szállt.

19. perc: Lukács rántotta le védőjét, de a játékvezető nem fújta le. A jobb sarokba tartó lövését Szécsi bravúrral védte.

14. perc: 1-0: Pászka szabadrúgása Korozmán számára még hosszú volt, de érkezett Valencsik, aki közelről a kapuba lőtt.

10. perc: Gárdos tökéletesen adott középre, Derekas nagy helyzetben 6 méterről kapu mellé fejelt.

8. perc: A csapatoka középpályán megfojtják egymás játékát, helyzet nem alakult ki.

1. perc: A mérkőzést a sárga mezes Soroksár kezdte a mérkőzést.

Élőképes közvetítés a mai mérkőzéről!

A Merkantil Bank Liga NB2 mai, Békéscsaba elleni mérkőzésünket élőben tekinthetik a YouTube-on.

A közvetítést a cím alatti linkre kattintva érik el!