Az elmaradt 11. forduló pótlására kerül sor a mai napon. Az újonc Szeged-Csanád Grosics Akadémia lesz az ellenfelünk. Előző héten végre megszereztük a 3 pontot, így csak a győzelem lenne elfogadható a mai napon is.

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Takács János (Szécsényi István, Szilágyi Norbert)

Soroksár: Abu- Molnár, Gyömbér, Takács, Pászka- Misic, Derekas- Orosz, Huszák, Szerető- Korozmán

Szeged: Takács- Tóth, Pongrácz, Zvara, Sóron, Andorka, Kárász, Oláh, Mohl, Deák, Kóródi

Vezetőedző: De Oliveira Janeiro

Soroksár - Szeged:  0-0 (0-0)

91. perc: Kettő percet hosszabbít a játékvezető. Takács nem adta vissza a labdát, ezért sárgát kapott. Gárdos is sárgát kapott, mert meg akarta szerezni a játékszert.

89. perc: Gárdos lövését Takács középre ütötte, de Korozmán számára gyors volt a labda, nem sikerült a hálóba pofoznia.

87. perc: Kóródi fejelt középre egy labdát. Gajdos akadályozta Abut, ezért mi rúghattunk szabadrúgást.

84. perc: Szerető helyére Pócsik érkezett csapatunkba.

81. perc: Pászka vitte be a labdát a tizenhatoson belülre, Huszákhoz passzolt. Csapatkapitányunk átvette a labdát, de nagy helyzetben kapu mellé lőtt.

80. perc: Gárdos beadása Mohlról Molnár elé pattant, aki kapásból kapura lőtt. A vendég kapus ezúttal is védeni tudott.

73. perc: Csernik remek passzát Korozmán kapásból kapura lőtte. Takács hatalmas bravúrral kapufára ütötte a labdát.

72. perc: Pongrácz helyére Cigan érkezett a vendég csapatba.

70. perc: Orosz csúsztatta le remekül a labdát Szeretőnek, aki a tizenhatosig vezette, majd a centikkel a hosszú kapufa mellé csavart. Az akció után Orosz helyére Gárdos érkezett.

68. perc: Körbeadogattuk a tizenhatost, majd Korozmán 17 méterről kapu fölé lőtt.

63. perc: Zvara oldalszabadrúgását Gajdos csúsztatta meg. A labda Huszákon megpattanva lett igazán veszélyes, de Abu szépen védett.

61. perc: Sóron helyére Bitó érkezett a Szeged csapatába.

59. perc: Korozmán 30 méteres kemény lövése középre tartott, nem lepte meg a vendég portást.

57. perc: Orosz 1 csel után a rövid sarkot vette célba. Takács szögletre mentett.

53. perc: Korozmán elé pattant a labda a tizenhatoson belül, de Takács jól lépett ki és magához ölelte a játékszert.

46. perc: Félidőben cserélt a vendég csapat, Andorka helyére Gajdos érkezett. Csapatunkba pedig Derekas helyére Csernik érkezett

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

44. perc: Szerető révén vezettünk gyors kontrát, melynek végén Orosz lövésé blokkolták a védők.

41. perc: Gyors támadás végén Orosz Huszákhoz passzolt, aki 17 méterről kicsivel kapu mellé lőtt.

40. perc: Szerető szép cselekkel hozta ki a labdát 3 védő közül. Szépen szöktette a bal oldalon labdát kérő Korozmánt, de a játékvezető lest ítélt. A szabadrúgást Tóth nem végezte el, ezért sárga lapot kapott.

37. perc: Huszák indítása centikkel ugyan, de hosszú volt a kilépő Korozmán számára.

27. perc: Szerető verte meg védőjét, majd az alapvonal közeléből, laposan középre lőtte a labdát. Takács lábbal menteni tudott a rövidre érkező Huszák elől.

26. perc: Huszák szerzett labdát a félpályánál, majd Oroszhoz passzolt. Szélsőnk bele cselezett, majd 25 méterről centikkel lőtt kapu mellé.

22. perc: Kárász fejelte középre a labdát Szerető mellől, de Abu jól lépett ki és megszerezte a labdát.

14. perc: Molnár szerzett labdát, majd igazítás után a tizenhatos sarkától kapu fölé lőtt.

7. perc: Sóron talpalta le Pászkát, amiért sárga lapot kapott.

3. perc: Jobb oldali vendég szöglet után Andorka alá szorult be a labda. Kézzel is hozzáért, így elmúlt a veszély.

1. perc: A fehér mezben játszó Soroksár kezdte a mérkőzést.