Az Merkantil Bank Liga NB2 16. fordulójában két rossz szériában lévő együttes fog találkozni a Haraszti úton. Az előző 5 mérkőzésből a Győr és a Soroksár is mindössze egyet tudott megnyerni. Így égetően fontos lenne minkét fél számára a 3 pont megszerzése!

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: KOVÁCS LÁSZLÓ   (MEDOVARSZKI JÁNOS, BORNEMISSZA NORBERT)

Soroksár: Varga- Gárdos, Takács, Gyömbér, Pászka- Derekas, Misic- Csernik, Huszák, Korozmán- Pölöskei

Győr: Rengel- Kalmár, Vukasovic, Gengeliczki, Kun - Bagi, Borbély, Simon, Andric, Vashkeba- Lovrencsics

Vezetőedző: Bóér Gábor

Soroksár- Győr:  2-2   (0-1)

90+1. perc: Horváth kapott sárga lapot visszarántásért.

90. perc: Huszák kapta meg második sárga lapját, amiért kiállította a játékvezető.

88. perc: 2-2: Jobb oldali szöglet után szabálytalankodtak Vargával szemben. A játékvezető továbbot ítélt, és Horváth egyenlített.

86. perc: Kapu előtt kavarodást követően Gengeliczki fordult rá 5 méterről. Lövését Varga lábbal védte.

84. perc: Farkas vezette keresztbe a labdát, ám amikor ziccerig jutott kapu fölé bombázott.

82. perc: Pölöskei helyére Pál érkezett, illetve Kalmár helyére Múcska.

76. perc: Egy kifejelt labdát kapásból a hosszú felső mellé bombázott.

72. perc: 2-1: Orosz hozta helyzetbe Farkast, aki nem tudott Rengel alatt a kapuba passzolni. De a labda Pászka elé pattant, aki Orosz fejére varázsolta a labdát. Támadónk gyönyörűen a hosszúba fejelt.

66. perc: Vukasovic rántotta le utolsó emberként Cserniket, de csak sárgát kapott. Közben Derekas helyére Farkas érkezett.

59. perc: Kettős cserét hajtott végre a Győr, Lovrencsics és Borbély helyére, Horváth és Kovács érkeztek.

56. perc: Huszák remek beadását Vukasovic fejelte ki Pölöskei elől.

54. perc: Boér Gábor is sárga lapot kapott.

53. perc: Csernik remek beadását Pölöskei 5 méterről kapu mellé fejelte.

52. perc: 1-1: Orosz oldalszabadrúgását a remekül érkező Huszák vágta a léc alá.

50. perc: Korozmán 18 méteres lövése Bagiról szögletre pattant.

48. perc: Lovrencsics lépett ki a labdával a belső védők között, de Varga leért  még és lábbal védte a ziccert.

46. perc: Cseréltünk félidőben, Misic helyére Orosz érkezett.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

40. perc: Simon könyökölte le Gyömbért, amiért sárga lapot kapott.

39. perc: Lovrencsics két kézzel lökte el Pászkát, majd kapura fejelt. A visszazáró Huszák kivágta a labdát.

36. perc: Vashkaba kapott sárga lapot Gárdos megrúgásáért, illetve Adnric kakaskodásért.

32. perc: A tizenhatos sarkáról rúghattunk szabadrúgást. Matic labdája a sorfalról Takács felé pattant, aki nem támadta kellően a labdát, így nem jutott fejeshez.

29. perc: Korozmán oldalszabadrúgását Gengeliczki fejelte ki a Takács elől.

25. perc: Pölöskei Gárdost szöktette, aki éles szögből a hosszút vette célba. Lövése egy védő lábán megpattant, így védeni tudott a hazai kapus.

24. perc: Huszák hozta ki a labdát, majd Pölöskeihez passzolt, aki Korozmánt hozta helyzetbe. Éles szögből leadott lövését Rengel védte.

22. perc: Andric futott el a jobb oldalon, majd laposan középre lőtte a labdát. Pászka az utolsó pillanatban mentett a hosszún érkező Simon elől.

19. perc: 0-1: Simon jobb oldali beadását Lovrencsics fejelte közelről a kapuba.

18. perc: Andric révén vezetett kontrát a vendég csapat. A visszafutó Huszák szépen szerelt a tizenhatos vonalán.

11. perc: Korozmán szögletét kifejelték a védők. A labdát Misic 17 méterről kapásból kapu mellé lőtte.

10. perc: Lipcsei Péter kapott sárga lapot.

8. perc: Derekas révén vezettünk gyors kontrát, de Bagi visszaért  és  a tizenhatoson belül szerelni tudott.

7. perc: Gárdos röviden szabadított fel, így Simon lövéshez jutott. Ez a labdát Gárdos blokkolni tudta.

3. perc: Andric tört kapura Gárdos mellett. Védőnk becsúszó lábán megpattant a labda, de Varga bravúrral szögletre ütötte.

1. perc: A fehér mezben játszó Soroksár kezdte a mérkőzést!