Vasárnap délben a Dorog csapatát látjuk vendégül a Haraszti úton. A két csapat ellentétes előjelekkel készül a mérkőzésre, hisz vendégeink 2 győzelemmel hangolódtak a játéknapra, mi mi két fájó vereségen vagyunk túl. Ráadásul Lipcsei Péter tanítványai az elmúlt hetekben hadi lábon álltak gólszerzéssel, viszont a vendégeknél várhatóan a kezdőben lesz a múlt héten 3 gólt szerző Délczeg Gergely. Mindezek tekintetében ismét egy megjósolhatatlan kimenetelű mérkőzés vár csapatunkra.

Szamosi Mihály Sporttelep,  vezeti: Szigetvári Márk  (Varga Gábor, Berényi Ákos)

Soroksár SC: Varga- Gárdos, Gyömbér, Valencsik, Takács- Csonka, Misic- Lőrinczy, Orosz, Korozmán- Farkas

Dorogi FC: Mursits- Forró, Berkó, Beke, Papp, Dlusztus, Délczeg, Csillag, Girsik, Barna, Tomás

Vezetőedző: Németh Szabolcs

Soroksár- Dorog:  1-3   (1-1)

1. perc: A tiszta fehérben játszó Soroksár kezdte a mérkőzést.

2. perc: Papp élesen középre lőtt labdája csúszott el mindenki előtt.

5. perc: Csonka lövése szállt magasan a kapu fölé.

7. perc: Farkas csapott le a szabad labdára, egy igazítás után lőtt. 20 méteres lövését Mursits könnyedén védte.

11. perc: Forró bal oldali beadását Tomás senkitől sem zavartatva 5 méterről fölé fejelte.

13. perc: Orosz rövidre lőtt szögletét Misic csúsztatta meg. Már gólt kiáltottak a nézők, de a labda Délczegről szögletre pattant.

17. perc: 0-1: Bal oldali beadást követően Valencsik rosszul találta el a labdát, ami az üresen álló Délczeg elé pattant. A vendég támadó 8 méterről nem hibázott.

18. perc: Rögtön a középkezdés után Farkas lőtt kapura. A labda már túljutott a kapuson, de Dlusztus a gólvonalról kivágta a labdát.

23. perc: Farkas verte meg védőjét az alapvonal irányába, laposan középre lőtt labdáját Berkó vágta ki a mezőnybe.

25. perc: Gyors vendég kontra végén Barna lőtt kapura 24 méterről. Varga nagyot védve szögletre ütötte a labdát.

30. perc: 1-1: Jobb oldali szöglet után Valencsik emelkedett a legmagasabbra és védhetetlenül bólintott a kapuba.

31. perc: Cseréltek a vendégek, Csillag helyére Albert érkezett.

34. perc: Misic röviden kifejelt labdáját Barna kapából alig egy méterrel lőtte mellé.

38. perc: Lőrinczy gyönyörű csellel verte meg védőjét, 16 méteres lövése Dlusztusról szögletre pattant.

42. perc: Orosz indításával Lőrinczy lépett ki, de lövés helyett Korozmánhoz passzolt, akit a visszafutó védők elsodortak.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

46. perc: A szünetben Csonka helyére Huszák érkezett.

50. perc: Farkas laposan középre adott labdáját a kivetődő Mursits ölelte magához Lőrinczy elől.

53. perc: Papp és Takács kapott sárga lapot egy akción belül.

55. perc: A visszafutó Gárdos elpöccintette a labdát a lövésre készülő Albert elől. Így viszont Barna jutott lövéshez, labdáját Varga gond nélkül fogta.

58. perc: Tomás kapott sárga lapot Misic visszarántásáért.

59. perc: Misic akadályozott meg szabálytalanul egy kontrát, amiért sárga lapot kapott.

64. perc: Albert fordult rá 16 méterről, de a labda elkerülte Varga kapuját.

65. perc: Lőrinczy helyére Csernik érkezett.

66. perc: Hirsik helyére Földi érkezett a vendég csapatba.

72. perc: Barna ápolása miatt áll a játék.

73. perc: 1-2: Délczeg felívelését Valencsik fejelte le Földi elé, aki köszönte a lehetőséget és közelről a kapuba lőtt.

75. perc: Óriási gólszerzési lehetőség maradt ki. Orosz szerzett labdát a saját tizenhatosán, majd az ellenfél tizenhatosáig vezette. Lövését Mursits vetődve védte.

77. perc: Orosz helyére Pál érkezett csapatunkba.

79. perc: Korozmán 24 méterről leadott lövése kapu fölé szállt.

82. perc: Délczeg helyére Mészáros érkezett a Dorog csapatába.

84. perc: Valencsik kapott sárga lapot reklamálásért.

85. perc: 1-3: Gyömbér kapott sárga lapot Földi lerántásáért. A játékvezető tovább engedte az akciót, de a partjelző intésére tizenegyest ítélt. A büntetőt Albert értékesítette.

89. perc: Csernik hozta helyzetbe Korozmánt, aki fél fordulatból ballal kapu fölé lőtt.