A válogatott szünet előtt Szolnokon lép pályára csapatunk. A tiszaligeti együttes egy év NB3-as tagság után idén visszajutott az NB2-be, és bár nehezen indult számukra a szezon, egyre jobb formát mutatnak. Utolsó 5 mérkőzésükön ugyan úgy 7 pontot szereztek, mint Lipcsei Péter csapata. A Soroksár hagyományosan jól szokott szerepelni Szolnokon, de könnyű mérkőzésre ezúttal sem számíthatnak Gyömbér Gáborék.

Szolnoki Tiszaligeti Stadion,    vezeti: Csonka Bence  (Punyi Gyula, Berényi Ákos)

Szolnok: Molnár-Farkas- Csirmaz, Horgosi, Kovács, Szabó R., Bárdos- Tóth, Tisza, Földi-Szabó P.,- Vólent

Vezetőedző: Csábi József

Soroksár: Varga- Gárdos, Gyömbér, Valencsik, Völgyi- Csonka, Misic- Csernik, Lőrinczy, Korozmán- Orosz

Szolnok- Soroksár:  1-2  (1-0)

90+1. perc: Gyors kontra végén előbb Farkas lőhetett volna, de ő még Pölöskei elé  tálalt, majd támadónk is célba vehette volna a kaput, de nem találta el azt.

90. perc: Valencsik kapott sárga lapot.

87. perc: Kotula szögletét Varga magabiztosan húzta le.

83. perc: Újabb bemutatkozó csapatunkban, Korozmán helyére Farkas érkezett.

81. perc: Földi helyére Simon érkezett a hazai csapatba, ezzel kihasználták mindhárom cserelehetőségüket.

78. perc: Szabó Péter helyére Kotula érkezett a hazai csapatba.

77. perc: Misic 30 méteres lövése kapu mellé szállt.

73. perc: Csonka adta el a labdát, Szabó Péter nem tudta egy az egyben megverni Gyömbért, aki szögletre mentett.

70. perc: Gárdos beadása Pölöskeinek kicsit magas volt, így már nem tudta kapura irányítani.

66. perc: Tóth helyére Lackó érkezett a hazai csapatba.

63. perc: 1-2: Szeretőt buktatták a tizenhatoson belül, Gyömbér ezt a büntetőt is középre bombázta.

59. perc: 1-1: Korozmánt ütötték el a tizenhatoson belül, amiért mi is tizenegyeshez jutottunk. Gyömbér az elvetődő kapus helyére lőtte a labdát.

57. perc: Csirmaz beadását Tóth ollózva kapu mellé húzta.

55. perc: Szerető szép szólója után Kovács becsúszva mentett az ötösön érkezők elől.

52. perc: Gárdos beadásáról Pölöskei maradt le a rövid saroknál.

49. perc: Völgyi szabadrúgását Kovács fejelte ki a tizenhatoson kívülre.

46. perc: A szünetben Lipcsei Péter kettős cserét hajtott végre. Pölöskei és Szerető érkezett Orosz és Lőrinczy helyére. A hazaiaknál nem volt csere.

41. perc: Csonka indításával Lőrinczy lépett ki. Jobb lábára cselezett, de ott sok volt a védő és szerelni tudták.

39. perc: Lőrinczy fűzte be védőjét a bal oldalon. Beadását Orosz egy védő szorításában nem tudta kapura irányítani.

36. perc: Csirmaz kapott sárga lapot egy rossz ütemű belépőt követően.

32. perc: 1-0: Szabó Péter nagy bedobását követően Völgyi rántotta le Vólentet, amiért sárga lapot kapott és büntetőt ítélt a játékvezető. A tizenegyest Szabó Péter a kapu bal oldalába helyezte a jobbra mozduló Varga mellett.

29. perc: Vólent rázta le magáról Valencsikot a jobb oldalon. Középre lőtt labdája mindenki előtt elsuhant.

28. perc: Lőrinczy szép csel után betört a tizenhatoson belülre, de középre tett labdája pontatlan volt.

25. perc: Orosz jobb oldali beadását Csirmaz csúsztatta ki a hosszún érkező Korozmán elől.

21. perc: Orosz nyerte meg párharcát, Lőrinczy elé fejelt, aki egyből indította a mélységből induló Korozmánt. Támadónk helyzetbe került, de a játékvezető lest ítélt.

20. perc: Többet birtokolja a labdát a hazai csapat, de a kapuk egyik oldalon sem forogtak veszélyben. Mindkét csapat sok pontatlansággal játszik.

14. perc: Valencsik lábáról pörgött le a labda a tizenhatos vonalán, de Tóth meglepődött a lehetőségtől, így elmaradt a lövés.

10. perc: Szabó Péter nagy bedobását Gyömbér fejelte a mezőnybe. A labdát Tisza kapából kapura lőtte, Varga magabiztosan védett.

8. perc: Korozmán 30 méteres lövését Tisza becsúszva blokkolta.

5. perc: Orosz oldalszabadrúgása nem jelentett veszélyt, a védők a rövid saroknál menteni tudtak.

1. perc: A mérkőzést a tiszta fehérben játszó hazaiak kezdték.