Hétvégén Dorogra látogat felnőtt csapatunk. A mérkőzés eseményeit 14.00-kor kezdődő online közvetítésünkön keresztül követhetik figyelemmel szurkolóink.

Dorogi FC- Soroksár SC  0-2  (0-2)

Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion, vezeti: Molnár Attila (Horváth Zoltán, Hofbauer Roland)

Dorog FC: Horváth- Erdélyi, Dlusztus, Nagyházi, Papp- Kitl, Mészáros- Beke, Nagy, Szedlár- Vígh

Vezetőedző: Miskei Attila

Soroksár SC: Kovács Dániel- Molnár, Dvorschák, Szpirulisz, Valencsik- Gyömbér, Huszák- Kovács Dávid, Tamási, Kundrák- Orosz

1. perc: Gyászszünet után a hazaiak kezdik a mérkőzést.

4. perc: Mészáros rúgta meg Kundrákot, de támadónk ápolás nélkül folytatni tudta a mérkőzést.

5. perc: Huszák kapott sárga lapot visszarántásért.

8. perc: Gyömbér 20 méteres kapáslövése 1 méterrel kerülte el a jobb kapufát.

13. perc: Orosz oldalszabadrúgását Dlusztus fejelte ki a középen érkezők elől.

15. perc: Erdélyi jobb oldali beadása mindenki számára hosszúnak tűnt, ám a hosszún felzárkozó Kitl még elérte a labdát. Lövése elkerülte a kaput.

21. perc: Tamási gyorsan elvégzett szabadrúgása a keresztbe mozgó Oroszt találta meg. Támadónk kisodródott helyzetből nem találta el a kaput.

26. perc: Kitl jobb oldali szögletét Huszák fejelte ki a rövid saroknál.

31. perc: Gól: A semmiből szereztünk gólt. Kovács beadását Kundrák 15 méterről fejelte az alsó sarokba.

33. perc: Rögtön jöhetett volna a válasz. Dlusztus hatalmas helyzetben középre fejelte a labdát, így védőink még menteni tudtak.

35. perc: Gól: Tamásit rántotta le védője, amiért Nagyházi sárga lapot kapott. A tizenegyest Gyömbér passzolta a kapuba.

43. perc: Cseréltek a hazaiak. Nagyházi helyére Paudits érkezett.

45. perc: Kitl kapott sárga lapot Kundrák buktatásáért.

46. perc: Szünetben egyik vezetőedző sem cserélt. .Csapatunk kezdte a játékrészt. Rögtön a középkezdés után Kundrák verte meg védőjét majd laposan középre gurított. Tamási 15 méterről középre lőtt, így Horváth szögletre ütötte a labdát.

49. perc: Tamási beadását Szpirulisz fejelte kapu fölé.

54. perc: Vígh 18 méteres lövése messze elkerülte a kaput.

59. perc: Mészáros beadását Vígh Szpirulisztól szorongatva kapu fölé fejelte.

60. perc: Molnár kapott sárga lapot.

64. perc: Gyömbér ápolása miatt áll a játék. Nem is tudja folytatni gólszerzőnk, Lőrinczy érkezik a helyére.

68. perc: Kihasználjuk második cserelehetőségünket is, Kovács Dávid helyére Csernik érkezik.

70. perc: Cserélnek a hazaiak is, Beke helyére Vámosi érkezik.

77. perc: Tamási becsúszva tisztán elrúgta a labdát, ám a játékvezető ennek ellenére sárga lapot adott neki.

80. perc: Tamási 30 méteres szabadrúgása veszélyesen csapódott, de kaput nem talált.

82. perc: Városi esett el a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt. Mészáros lövését Kovács hatalmas bravúrral védte. A kontra végén Kundrákot buktatták, ez is tizenegyest ért, ám Orosz is kihagyta!

87. perc: Szedlár helyére Faragó érkezett, így Miskei Attilának nincs több csere lehetősége.

89. perc: Egy bal oldali szögletet Nagy fejelt kapu fölé.

90+1. perc: Kundrák helyére Lakatos érkezik.