Ma este a nagy múltú Győri ETO otthonában lép pályára csapatunk a másodosztályú labdarúgó bajnokság tizenhatodik fordulójának mérkőzésén. A találkozó alakulását 19 órakor kezdődő online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel szurkolóink.

Győri ETO-Soroksár SC  2-0  (0-0)

ETO-park, vezeti: Solymosi Péter (Lémon Oszkár, Vígh-Tarsonyi Gergő)

Győr: Horváth-  Tar, Vukasovic, Koszó- Szimcsó, Magasföldi, Jakab, Kovács, Vadász- Mervó, Andric

Edző: Király József.

Soroksár: Kovács- Szpirulisz, Dvorschák, Valencsik, Bor- Derekas, Gyömbér, Tamási- Lőrinczy, Kundrák, Lakatos

Edző: Lipcsei Péter

1. perc:  A játékvezető sípszavára Tamási Zsolt indította útjára a labdát.

2. perc: Kovács éles szögből kapura lőtte a szabadrúgást. Védőink még a kapus előtt menteni tudtak.

7. perc: Lőrinczy szerzett labdát és iramodott az ellenfél kapuja felé. Ígéretes helyzetben a tizenhatos vonalán belebonyolódott a cselekbe, így Kószó szerelni tudta.

10. perc: Jakab szögletét kifejeltük, de pontosan Szimcsó elé, aki kapásból a kapu mellé lőtt.

14. perc: Jakab fordult le Derekasról, 20 méteres lövését Kovács magabiztosan védte.

16. perc: Tar ütközött saját kapusával, ezért ápolásra szorult.

19. perc: Szimcsó lövés szerű beadását Kovács védte.

21. perc: Kundrák kapott jó indítást, ám a kimozduló Horváth centikkel megelőzte.

27. perc: Tamási végezhetett el szabadrúgást a tizenhatos sarkáról, de a variációt lefülelték a hazai védők.

29. perc: Derekas jobbról laposan gurított középre Kundrák irányába, de támadónk Tar szorításában nem tudott kapura lőni.

32. perc: Lakatos gurított vissza Lőrinczyhez, aki 16 méterről jobbal a kapus kezébe lőtt.

35. perc: Lőrinczy ívelt az előre törő Derekas elé, aki éles szögből az odalhálóba bombázott.

41. perc: Szpirulisz szabálytalankodott Jakabbal szemben. A megítélt szabadrúgást a sértett tekerte középre. Magasföldi védője szorításában centikkel csúsztatott a hosszú kapufa mellé.

43. perc: Tamási szögletét Dvorschák fejelte kapu mellé. Ezután cserélt a hazai csapat, a sérült Tar helyére Bagi érkezett.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

46. perc: Szünetben egyik csapat sem cserélt. A hazaiak kezdték a második játékrészt.

47. perc: Gól: Jakab beadását ejtette ki Kovács, így Mervó könnyedén helyezett az üres kapuba.

50. perc: Lőrinczy cselezett a pálya közepe irányába, majd ballal 20 méterről kapura lőtt. Horváth vetődve oldalra ütötte a labdát.

58. perc: Jakab jobb oldali szögletét Dvorschák fejelte ki.

60. perc: Tamási helyére Gárdos érkezett csapatunkba.

65. perc: Szpirulisz beadása centikkel csúszott el Bor előtt.

69. perc: Valencsik indításával Gárdos futott le az alapvonalig, majd visszagurított. De Bagi jól zárta a területet és menteni tudott.

74. perc: Szimcsó visszagurítása után Jakab lőtt 13 méterről, Kovács bravúrral védeni tudott.

75. perc: Kundrák helyére Pál érkezett.

78. perc: Mervó helyére Tajthy érkezett a hazai csapatba.

80. perc: Szpirulisz beadása kicsit hosszú volt a hosszú saroknál érkező Lakatos számára, így már nem tudta kapura irányítani.

83. perc: Jakab kapott sárga lapot Lakatos buktatásáért. Közben Kovács érkezett csapatunkba Lőrinczy helyére.

87. perc: Andric révén vezetett kontrát a hazai csapat. A támadó Szpirulisz mellett befelé cselezett, lövését Kovács védte.

88. perc: Magasföldi helyére Koltai érkezett a hazai csapatba.

89. perc: Kovács fordult le védőjéről, majd tökéletesen centerezett. Támadóink sajnos lekéstek az ötösön végigguruló labdáról.

90+3. perc: Gól: Jakab lövése még kipattant a kapufáról, de egyenesen Koltai elé gurult, aki az üres kapuba helyezett.