A másodosztályú labdarúgó bajnokság harmincadik fordulójában a sereghajtó Sopron otthonában lép pályára csapatunk. Szurkolóink a 16.30-kor kezdődő online közvetítésünkön keresztül követhetik figyelemmel az összecsapás eseményeit.

Soproni VSC-Soroksár SC 0-1  (0-0)

Sopron, vezeti: Farkas Tibor (Szabó Péter, Kulman Tamás)

Sopron: Kunsági-Fazakas, Czingráber, Varga, Garda - Kitl,Angyal, Tóth, Kővári- Horváth, Szabó

Vezetőedző: Bekő Balázs

Soroksár: Steer- Fülöp, Dvorschák, Valencsik, Silye- Csernik, Gyömbér, Tamási- Gárdos, Pál, Kundrák

Vezetőedző: Lipcsei Péter.

1. perc: A hazai csapat kezdi a mérkőzést.

4. perc: Ismerkednek egymással a csapatok, a kapuk nem forognak veszélyben.

8. perc: Tamási végezte el a mérkőzés első szögletét. Rövidre tekert labdáját Fülöp csúsztatta a kapu fölé.

10. perc: Hazai kontra végén a keresztező Fülöp blokkolni tudta a beadást.

11. perc. Kitl vezette végig a félpályán a labdát. 16 méterről lövésre szánta el magát, de lövése gyengére sikerült.

13. perc: Silye éles szögből kapura lőtte a szabadrúgást. Kunsági védeni tudott a rövid saroknál.

15. perc: Czingráber kapott sárga lapot Kundrák visszarántásáért.

17. perc: Hazai kis szöglet után Szabó lőtt kapura, Steer öklözni tudta.

20. perc: Valencsik szorításában Szabó esett el a tizenhatoson belül. A játékvezető sípja néma maradt.

30. perc: A csapatok játékában továbbra is a küzdelem a leghangsúlyosabb elem.

32. perc: Tamási szöktette Gárdost, aki lefutotta védőjét. Visszagurítása azonban nem talált embert.

36. perc: Gárdos és Fazakas versenyfutása után, combjához kapott a hazai játékos. El kellett hagynia a pályát,helyére Bor érkezik.

38. perc: Fülöp beadása a hosszú saroknál Kundrákot találta meg. Éles szögből leadott lövését Kunsági szögletre ütötte.

44. perc: Gárdos vezette ígéretes helyzetben a labdát a védőkre. Pálnak szánt labdája rövidnek bizonyult.

45. perc: Silye beadására Pál érkezett jó ütemben, de a játékvezető lest ítélt.

46. perc: A csapatok nem cseréltek a szünetben,csapatunk kezdi a második félidőt.

47. perc: Pál tartotta meg a labdát a bal oldalon, pontosan passzolt vissza Tamásihoz. Középpályásunk egyből lövésre szánta el magát, de lecsúszott lábáról a labda, így nem jelentett veszélyt.

51. perc: Kundrák bal oldalról a kapu felé tekert, labdája mindenki előtt veszélyesen suhant el a kapufa mellett.

55. perc: Gól: Gárdos tört be a tizenhatoson belülre a labdával, Tamási elé tálalt, aki kapásból közelről a léc alá lőtt.

56. perc: Garda helyére Batizi-Pócsi érkezik.

62. perc: Kihasználja harmadik cserelehetőségét is a hazai csapat. Kitl helyére Harangozó érkezik.

65. perc: Kipattanó labda után Valencsik szánta el lövésre magát, labdája magasan a kapu fölé szállt.

68. perc: Gárdos helyére Derekas érkezik csapatunkba.

72. perc: Csernik által vezettünk kontrát. Derekashoz passzolt, aki nem jutott lövéshez. Visszapasszolt Gyömbérhez, de csapatkapitányunk lövése az egyik védőről szögletre pattant.

74. perc: Pál helyére Popov érkezik.

77. perc: Derekas szabálytalansága után Tóth szabadrúgását Dvorschák fejelte ki.

80. perc: Kihasználjuk harmadik cserénket is. Tamási helyére Albert érkezik.

81. perc: Derekas kapott sárga lapot egy taktikai szabálytalanságért.

86. perc: Albert harcolt ki szabadrúgást a szögletzászlónál. Szabadrúgása azonban mindenkit elkerülve a hosszúra szállt.

90. perc: Angyal kapott sárga lapot Silye buktatásáért.

92. perc: Popov kapott sárga lapot.

93. perc: Horváth fejelt a kapu fölé az ötösről.