Szombaton, az élvonalbeli Balmazújváros együttesét fogadtuk a Haraszti úti műfüves pályán. A vendégek kezdőcsapatában egy régi ismerőst is köszönthettünk, Haris Attila nem is olyan régen még a Sorit erősítette.

Soroksár SC-Balmazújváros 1-1 (1-1)

Szamosi Mihály Sporttelep, 100 néző, vezette: Solymosi Péter

Soroksár (I. félidő): Steer – Fülöp, Dvorschák, Valencsik, Silye – Gyömbér - Huszák, Tamási, Csernik – Kundárk, Pál A.

II. félidő: Steer - Gárdos, Dvorschák, Gyepes, Silye - Derekas - Fröhlich, Huszák, János - Albert Á., Orosz. Edző: Lipcsei Péter.

Balmazújváros (I. félidő): Szécsi – Habovda, Póti, Tamás, Uzoma – Vajda, Sigér D., Haris, Zsiga – Andrics, Arabuli.

II. félidő: Szécsi - Bokros, Póti, Tamás, Schmid - Harsányi, Maisuradze, Batarelo (Haris), Erdei - Kamarás, Rácz. Edző: Horváth Ferenc.

12. perc: Fülöp remekül tekert a kapu elé, a vendégvédők röviden csúsztatták ki, a hosszán pedig érkezett Kundrák Norbert és közelről a jobb alsóba lőtt, 1-0.

31. perc: Arabuli bal oldali beadását Tamás fejelte a hálóba, 1-1.

Jó iramú meccset vívtunk NB I-es vendégünkkel. Az első félidőben mindkét oldalon akadtak helyzetek, ám a szünet után már inkább a Balmazújváros irányította a mérkőzést, ám a kapuk ekkor már ritkábban forogtak veszélyben.