Ma délután a szolnoki Tiszaligeti-stadionban lép pályára csapatunk az esztendő utolsó bajnoki mérkőzésén. Szurkolóink a 13 órakor kezdődő online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel a találkozó eseményeit.

Szolnoki MÁV-Soroksár SC 1-3   (1-2)

Tiszaligeti-Staion, vezeti: Gyarmati II Tibor (Szilágyi Norbert, Baghy Csaba)

MÁV: Hrabina- Molnár, Balogh M, Horgosi, Papp, Lakatos- Farkas, Kenderes, Pantovic- Tóth, Jasarevic

Vezetőedző: Balogh Pál.

Soroksár:  Kersák- Fülöp, Gyepes, Dvorschák, Valencsik- Gárdos, Gyömbér, Tamási, Huszák, Lakatos- Pál

Vezetőedző: Lipcsei Péter.

1. perc: Csapatunk kezdi a mérkőzést.

2. perc: Nagy bedobás után alakult ki kavarodás a kapunk előtt. Jasarevic centikkel késett le a labdáról.

5. perc: Pál jobb oldali beadását könnyedén húzta le a hazai kapus.

8. perc: Molnár jobb oldali beadását Farkas fejelte messze a kapu mellé.

9. perc: Gól: Lakatos bal oldali lapos beadását követően Tóth passzolt a 6 méterről Kersák kapujába.

15. perc: A gól után egykapuzik csapatunk, de helyzetet eddig nem sikerült kialakítanunk a betömörülő hazai védelem ellen.

16. perc: Pál harcolt ki lövőhelyzetet a tizenhatos vonalán, labdája elkerülte Hrabina kapuját.

18. perc: Fülöp adhatott be szabadon. A labdáról Tamási ismét csak centikkel késett le.

25. perc: Horgosi kapott sárga lapot Huszák buktatásáért.

31. perc: Lábról- lábra adogatva hoztuk fel a labdát a saját kapunktól, az akció végén Fülöp beadása azonban mélyre sikerült.

32. perc: Gól: Huszák passzával Pál lépett ki a védők közül, majd 16 méterről laposan a kapu jobb oldalába passzolt.

36. perc: Tamási szöglete után Dvorschák kotorta kapura a labdát. Hrabina ütni tudta. A szabad labdára Dvorschák rossz ütemben csúszott rá, ezért sárga lapot kapott.

39. perc: A sérült Valencsik helyére Silye érkezik csapatunkba.

41. perc: Gól: Fülöp bolondította meg védőjét, levitte az alapvonalra a labdát, majd Pál lábára varázsolta, aki kis szerencsével a kapuba helyezte a labdát.

42. perc: Rögtön egyenlíthetett volna a hazai csapat. Tiszta helyzetben Tóth fejelt a kapu mellé.

45. perc: Lakatos fordult le Horgosiról, lövését Hrabina még oldalra tolta. A kipattanót Gárdos hatalmas helyzetben fölé bombázta.

46. perc: A szünetben cserélt a hazai csapat. Olasz érkezett Papp helyére. A második félidőt a hazaiak kezdik.

A középkezdés után felívelt labdával Tóth lépett ki, majd feldobta magát. A játékvezető ezért sárga lapot adott a támadónak.

49. perc: Gárdos kell ápolni miután Olasszal ütközött.

52. perc: Lakatos Csaba kapott sárga lapot Lakatos István buktatásáért.

55. perc: Gyors hazai kontra végén Pantovic forgatta meg a védőit, majd a rövid sarkot vette célba. Kersák jól zárta a szöget és szögletre ütötte a labdát.

57. perc: Lakatos verte meg egy az egyben Kenderest, jobb lábbal keresztbe lőtt labdájáról Gárdos késett le a hosszú saroknál. A helyzet után rögtön cseréltek a hazaiak, Horgosi helyére Ágoston állt be.

62. perc: Huszák kapott sárga lapot Pantovic lerántásáért. A megítélt szabadrúgást Olasz a kapu fölé lőtte.

65. perc: Gól: Huszák indította Pál Andrást, aki 20 méterről csodálatosan tekert a hosszú sarokba.

71. perc: Csillag Dáriusz érkezik Tamási helyére.

75. perc: Cserélnek a hazaiak is, Pantovic helyére Angyal érkezik.

79. perc: Csillag szöglete mindenki előtt laposan keresztbe csúszott a kapu előtt. Ez is gólszerzési lehetőség volt!

84. perc: Hazai oldalszabadrúgást követően Gyepesék magabiztosan menteni tudtak.

87. perc: Pál helyére Orosz érkezik.

90. perc. Huszák hozta ziccerbe Oroszt, aki 14 méterről a kapusba lőtt.