A másodosztályú labdarúgó bajnokság 37. fordulójában a kiesés rémétől fenyegetett Kozármisleny otthonában lép pályára csapatunk. A találkozó történéseit 18 órakor kezdődő online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel szurkolóink.

Kozármisleny-Soroksár SC 1-2  (0-1)

Kozármisleny, vezeti: Ducsai József (Kovács II Gábor, Mohos Milán)

Kozármisleny: Horváth- Milutinovic, Gubacsi, Lantos, Kocsis- Pajor, Nagy , Szekszárdi, Kirchner, Kemény- Grumic

Edző: Szanyó Károly.

Soroksár: Jova- Fülöp, Gengeliczki, Gyepes, Valencsik, Silye- Gárdos, Csilus, Sándor, Huszák- Lovrencsics

Edző: Lucsánszky Tamás.

1. perc: A Soroksár kezdi a mérkőzést.

3. perc: Grumic kapott hosszú indítást, de a játékvezető lest ítélt.

6. perc: Grumicot keresik a hazaiak hosszú labdákkal, de rendre lesre fut a támadó.

8. perc:  Sándor oldalszabadrúgását Lantos csúsztatta meg a kapusa előtt, kevésen múlt, hogy öngól legyen.

9. perc: Csilus állította meg szabálytalanul a hazai kontrát, sárga lapot kapott.

12. perc: Silye bal oldali beadását Lovrencsics fejelte a kapu fölé.

16. perc: Gól: Huszák 25 méteres szabadrúgása védhetetlenül csapódott a kapuba.

24. perc: Mezőnyben folyik a játék, a kapuk nem forognak veszélyben.

25. perc: A játékvezető ivószünetet rendelt el.

27. perc: Sándor szöglete után kézgyanús szituáció alakult ki, de a játékvezető sípja néma maradt.

31. perc: Hazai szabadrúgás variáció után Grumic lőtt a kapu fölé.

33. perc: Gárdos cselezett befelé a bal oldalról, 11 méteres lövése az utolsó percben Lantos még bele tudott lépni.

38. perc: Lantos kapott sárga lapot Gárdos megrúgásáért.

42. perc: Csilus indította Fülöpöt, aki laposan Lovrencsicset játszotta meg. Csatárunk lövése azonban elkerülte  a bal kapufát.

45. perc: Huszák pörgette Gárdos elé a labdát. Támadónk lövése lecsúszott, nem jelentett veszélyt Horváth kapujára.

47. perc: Grumic kapott tökéletes indítást. A kifutó Jova mellett még elemelte a labdát, de lövését a visszafutó Valencsik blokkolni tudta. A szituáció után Grumic kapott sárga lapot reklamálásért.

46. perc: A hazaiak kezdik a második félidőt.

47. perc: Gól: Gárdos vette át a labdát a félpályán, Lantost nagyon csúnyán lefutotta, majd a kapu helyezett Horváth mellett.

50. perc: Silye szöglete után Gyepes fejese a felső lécen csattant.

51. perc: Milutinovic helyére Wittrédi érkezett a hazai csapatba.

53. perc: Wittrédi passza után Grumic lőtt kapura, Jova hatalmas bravúrral hárítani tudta a lapos lövést.

56. perc: Csilus megkapta második sárga lapját, kiállította a játékvezető.

58. perc: Gárdos iramodott meg ismét Lantos mellett, lövését Horváth szögletre ütötte.

63. perc: Sándor helyére Peszmeg érkezik.

64. perc: Kocsis oldalszabadrúgását Jova tolta ki a felső sarok elől.

66. perc: Gól: Gyepes szerencsétlenül csúsztatott bele egy hazai szögletbe, így a labda Jova kapujában kötött ki.

69. perc: Huszák kapott sárga lapos figyelmeztetést.

72. perc: Lovrencsics helyére Papp érkezik.

75. perc: Kemény helyére Marton érkezik a hazaiaknál.

80. perc: Gárdos helyére Szilágyi érkezik.

81. perc: Nagy helyzetben Gubacsi rúgott luftot.

85. perc: Papp éles szögből elvégzett szabadrúgása centikkel kerülte el a hazai kaput.

90. perc: Szilágyi kapott sárga lapot.

91. perc: Wittrédi kapott sárga lapot.