Ma délután, Tatabányán, a Budaörs ellen lép pályára csapatunk a másodosztályú labdarúgó bajnokság harminchatodik fordulójában. A mérkőzés eseményeiről online közvetítésünk révén tájékozódhatnak szurkolóink.

Budaörs-Soroksár SC  4-2  (2-1)

Tatabánya, vezeti: dr. Kovács Gergely (Bertalan Dávid, Király Zsolt)

Budaörs: Horváth G.- Menyhárt, Kinyik, Tányéros, Papp- Sajbán Miklós, Sajbán Máté- Stieber, Horváth R., Petró- Deli

Szakmai igazgató: Bognár György

Soroksár: Jova- Fülöp, Lorentz, Gyepes, Gengeliczki, Silye- Csilus, Haris, Huszák- Szilágyi, Lovrencsics

Vezetőedző: Lucsánszky Tamás

1. perc: A Soroksár kezdi a mérkőzést.

4. perc: Horváth G. hosszú kirúgásával  Deli tört kapura. Éles szögből leadott lövését Jova szögletre tolta.

10. perc: Fülöp beadását követően Szilágyi ütközött a hazai kapussal. A játékvezető szabadrúgást ítélt a Budaörs javára.

12. perc: Bal oldali hazai szöglet suhant el a kapu előtt. A menti igyekvő Silye Petróhoz passzolt, aki helyzetben nem találta el a kaput.

14. perc: Gól: Lorentz szabálytalankodott a tizenhatos vonala környékén, a játékvezető tizenegyest ítélt. Stieber a kapu jobb oldalába passzolta a labdát.

18. perc: Silye adott be tökéletesen, Lovrencsics csak pár centivel maradt le a labdáról. A szabad labdával Lorentz került ziccerbe, de lapos lövését védte a hazai kapus.

25. perc: Silye tört be  a tizenhatoson belülre, hosszúra tartó lapos lövését Horváth Gábor bravúrral védte.

26. perc: Gól: Egy előre vágott labdával Horváth Roland lépett ki a félpályáról. Jobb kötőből laposan a hosszú sarokba lőtt.

29. perc: Huszák szabadrúgását rosszul számolta ki a hazai kapus, de a Lorentz által visszaemelt labdát kifejelte Kinyik.

31. perc: Horváth beadását Deli fejelte nagy helyzetben a kapu mellé.

33. perc: Haris kapott sárga lapot egy korábbi szabálytalanság miatt.

35. perc: Fülöp beadását Lovrencsics fejelte vissza a kapu elé. Huszák fejes Kicsikről a kapus kezébe csorgott.

39. perc: Gól: Huszák emelte a labdát Lovrencsicshez, aki becsúszva pöckölt a kapuba.

43. perc: Csilus indításával Lovrencsics lépett ki, Tányéros szorításában kapu mellé lőtt.

46. perc: A hazaiak kezdik a második félidőt.

52. perc: Fülöp sérülése miatt állt meg a játék. Védőnk szerencsére tudja folytatni a játékot.

53. perc: Hosszú indítás után Horváth harcolt ki lövő helyzetet, de Jova a helyén volt.

55. perc: Papp kapott sárga lapot Huszák lerántásáért. A megítélt 25 méteres szabadrúgást Silye tekerte a rövid sarokra. Horváth Gábor magabiztosan védte.

57. perc: Csilus labdaszerzése után Szilágyi került helyzetbe, lövése azonban Kinyik még bele tudott lépni.

60. perc: Kettőt cserélünk: Szilágyi és Fülöp helyére Gárdos és Sándor érkeztek.

62. perc: Cserél a hazai csapat is, Horváth Roland helyére Csobánki  érkezik.

64. perc: Gárdos fordult le Kinyikről, majd középre passzolt. Labdája kicsit erős volt, Huszák nem érhette el.

67. perc: Csilus kapott sárga lapot.

69. perc: Gárdos cselezett befelé a bal oldalról, lapos lövését Horváth védte a rövid saroknál.

70. perc: Kipattanó labda után Sándor lőtt kapásból. A hazai kapus ismét védeni tudott.

73. perc: Gól: Sajbán Máté lépett ki ziccerben, de Jova még bravúrral menteni tudott. A kipattanó után Petró lőtt védhetetlenül a kapuba.

78. perc: Lorentz helyére Nagy Olivér érkezett.

79. perc: Nagy Olivér bedobása után Gyepes fejelt a kapu fölé.

80. perc: Silye bal oldali szögletét Gyepes fejelte a kapufára. Onnan a labda Horváth kezébe pattant.

82. perc: Deli helyén Pethő lép pályára a hazai csapatban.

85. perc: Huszák 25 méteres bombáját a Horváth ütötte szögletre.

88. perc: Gól: Jobb oldali beadás után Lovrencsics fejelt a kapuba.

89. perc: Stieber helyére Marques- Airosa érkezik a hazaiaknál.

91. perc: Egy felívelt szabadrúgást Gyepes fejelt a középre. Lovrencsics bólintása a kapufáról kifelé pattant.

93. perc: Gól: Sajbán Máté tört előre, Gengeliczki mellett befelé cselezett, majd a kapu lőtt.