Az Merkantil Bank Liga NB2  23. fordulójában az éllovas MTK-t látjuk vendégül. Elmondható, hogy a mezőny két legjobb formában lévő csapata találkozik a Haraszti úton. A tavaszi szezont mindkét fél győzelemmel kezdte, a Hungária körútiak otthon verték nehéz mérkőzésen 2-1 arányban a Dorogot, míg Lőrinczy Attiláék emlékezetes mérkőzésen 5-3 arányban Nyíregyházáról hozták el a 3 pontot.

A közvetlenül előttünk álló csapatok idegenben lépnek pályára, a Nyíregyháza Békéscsabán, mígy a Vasas Ajkán. Így egy győzelemmel és némi szerencsével akár a 7 helyre is előre léphet csapatunk! Szurkoljanak velünk az újabb Sori győzelemért!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Antal Péter ( Kovács II Gábor, Vörös Dániel)

Soroksár: Abu- Molnár, Takács, Gyömbér, Völgyi- Csonka, Huszák- Szánthó, Lőrinczy, Pászka- Orosz

MTK: Somodi- Fülöp, Pintér, Baki, Nagy- Cseke, Mezei, Palincsár- Prosser, Lencse, Schön

Vezetőedző: Boris Michael

Soroksár- MTK: 3-4  (2-1)

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

90. perc: 3-4: Prosser csapott le egy szabad labdára. Egy pattanás védhetetlenül lőtte a jobb felső sarokba.

86. perc: 3-3: Bognár szögletét Baki csúsztatta a hosszú sarokba.

84. perc: Prosser fordult kapura. 20 méteres bal lábas lövése alig ment kapu mellé.

78. perc: A 2 gólos Orosz helyére Csernik érkezett csapatunkba.

74. perc: Nagy helyére Bíró érkezett a vendég csapatba.

71. perc: 3-2: Orosz tartotta meg a labdát Bakival szemben, majd ballal védhetetlenül lőtte ki a hosszú sarkot.

70. perc: Takács kapott sárga lapot Lencse lerántásáért.

69. perc: Szerető 2 emberen átcselezte magát, de a harmadik szerelni tudta.

66. perc: Szánthó helyére Korozmán érkezett.

65. perc: Molnár kapott sárga lapot Lencse lerántásáért.

61. perc: 2-2: Schön beadását követően Cseke lőtt kapura. A labda több emberen megpattanva végül a kapu bal sarkába gurult.

56. perc: Baki kapott sárga lapot Orosz lerántásáért.

54. perc: Gyömbér hazaadása után Abu egy cselt kockáztatott meg a letámadó Schönnel szemben. A megoldás nem sikerült, de szerencsénkre a labda nem a kapu irányába pattant.

49. perc: Lőrinczy lepattanó lövését Somodi fogta.

46. perc: A szünetben cserélt az MTK. Fülöp helyére Katona érkezett.

45+1 perc: Völgyi sérülése miatt Szerető lépett pályára.

A játékvezető egy percet hosszabbít.

42. perc: Prosser szögletét Pintér senkitől sem zavartatva fejelte kapu fölé.

41. perc: Szánthó indításával Pászka lépett meg a bal oldalon. Egy átvétel után jobb Somodi kezébe lőtt.

36. perc: Bognár 16 méteres léc alá tartó bombáját Abu bravúrral ütötte kapu fölé.

30. perc: Vendég szöglet után az előrevágott labdát Orosz szerezte meg. 15 méterről leadott jobb lábas lövése centikkel suhant el a kapu mellett.

25. perc: Lőrinczy vitte rá a védőkre a labdát, majd Pászkát hozta játékba. Szélsőnk átvétel nélkül centerezett, de Oroszt lesen állította meg a játékvezető.

23. perc. Palincsár sérülés miatt cserélnie kellett a vendégeknek. A sérült helyére Bognár érkezett.

21. perc: Prosser is a rövid sarkot vette célba  a tizenhatos sarkáról, lövését Abu magabiztosan védte.

17. perc: 2-1: Lőrinczy tekert a rövid sarokba a tizenhatos sarkáról!

12. perc: 1-1: Lencse lövését Abu még ütni tudta, de a kipattanót Palincsár közelről a kapuba helyezte.

11. perc: 1-0: Szánthó remek ütemben szöktette Pászkát, aki tökéletesen lőtte a hosszún érkező Orosz elé a labdát. Támadónk 4 méterről nem hibázott.

8. perc: Schön félfordulatból leadott lövését védte Abu.

7. perc: Lőrinczy fordult le Pintérről, majd pontosan indította Oroszt. Csatárunkat a visszazáró Baki szerelni tudta.

4. perc: Csapatunk visszaállt saját térfelére, átadva a kezdeményezést a vendégeknek.

1. perc: A tiszta kék szerelésben játszó MTK kezdte a mérkőzést.