Az utolsó őszi fordulóban a Tiszakécske csapatához látogatunk. Vendéglátónk 2 ponttal megelőzve minket a 13. helyen várja a fordulót, így győzelem esetén helyet cserélne a két csapat. Az edzőváltás jót tett a hazaiaknak, azóta 2 mérkőzésen 6 pontot szereztek, legutóbb a Haladás ellen tartották otthon a 3 pontot. Nehéz feladat vár Lipcsei Péter csapatára, de nyugodt téli szünetet szeretne a csapat, égetően fontos lenne a hátralévő mérkőzéseken a pontszerzés! Ellenkező esetben akár kieső helyen is telelhet az együttes!

Tiszakécske Városi Sportcentrum,    vezeti: Németh Ádám  (Bede Tamás, Hofbauer Roland)

Tiszakécske: Varga- Erdélyi, Kardos, Preklet, Csáki, Fabio- Ludánszki, Szuhodovszki, Kirchner, Gréczi- Szabó

Vezetőedző:Németh Szabolcs

Soroksár: Abu- Gárdos, Takács, Gyömbér, Pászka- Huszák, Misic- Csernik, Lőrinczy, Szerető- Korozmán

Tiszakécske- Soroksár:  0-3  (0-2)

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

90. perc: Farkas szerzett labdát a védőktől, de a kiugró Korozánnak szánt labdája hosszúnak bizonyult.

86. perc: Lőrinczy helyére Lipcsei érkezett.

83. perc: 0-3: Ismét lábról- lábra járt a labda. Az akció végén Lőrinczy indította félfordulatból Szeretőt, aki bal oldalról hatalmas gólt lőtt a hosszú felső sarokba.

81. perc: A sérült Gárdos helyére Molnár érkezett csapatunkba.

78. perc: Korozmán került ziccerbe, Varga gyönyörűen védte a helyzetet.

77. perc: A most beállt Nyilas sérült meg, de nincs már több cseréje a hazai csapatnak.

74. perc: Nyilas rúgott össze Gárdossal, amiért a hazai játékos sárga lapot kapott.

71. perc: Kontrázott a hazai csapat, de Gárdos megállította a támadást. A játékvezető szabadrúgást ítélt 18 méterre a kaputól, melyet Fabio a sorfalba lőtt. Az akció végén Nyilas érkezett Szabó helyére.

70. perc: Gyönyörű labdakihozatal után Lőrinczy hozta ziccerbe Korozmánt, de támadónk lövését Varga lábbal védte.

67. perc: Erdélyi beadására szépen lépett ki Abu és magához ölelte a labdát.

61. perc: A sérült Misic helyére Farkas érkezett.

60. perc: Kontrát vezettünk, ám túlbonyolítottuk. Végül Lőrinczy szép csel után 16 méterről lőtt, Varga szépen védett.

57. perc: Gréczi kapott sárga lapot kakaskodásért.

55. perc: Puskásról pattant Szabó elé a labda, aki ajtó-ablak helyzetbe került. 8 méteres lövését Abu bravúrral szögletre ütötte.

52. perc: Csernik indította a támadást elkísérő Huszákot. A labda kicsit hosszú volt, nem alakult ki helyzet.

49. perc: Gyömbér hazaadása után Puskás támadta kapusunkat. Abu hidegvérű cselt mutatott be sarokkal, majd pontosan megjátszotta a labdát.

46. perc: A szünetben cseréltek a hazaiak, Kirchner helyére Puskás és Csáki helyére Horváth érkezett.

45. perc: Szerető Erdélyi visszarántásáért kapott sárga lapot.

42. perc: Erdélyi indítását Szabó becsúszva sem érte el, Abué lett a labda.

36. perc: 0-2: Lőrinczy szépen vitte le a labdát az alapvonalra. Élesen belőtt labdáját Csernik becsúszva a hálóba terelte.

35. perc: Fabio beadását Gyömbér bravúrosan csúsztatta ki az üresen érkező Szabó elől.

31. perc: Misic szabadrúgását Huszák fejelte középre a hosszú saroktól, de Varga jól lépett ki kapujából és megszerezte a labdát.

30. perc: A kispadunk kapott sárga lapot reklamálásért.

27. perc: Misic szögletét Korozmán csúsztatta kapu mellé.

21. perc: 0-1: Cserniket rántotta le Fabio, amiért sárgát kapott. A megítélt büntetőt Gyömbér védhetetlenül bombázta jobb felső sarokba.

19. perc: Hazai bal oldali szöglet után több játékos összeszaladt, a labda az alapvonalon túlra gurult, nem jelentett komolyabb veszélyt.

14. perc: Ludánszki került tiszta lövőhelyzetbe, de Takács blokkolni tudott.

11. perc: Szabó cselezte át magát védőjén, de lapos középre gurítása nem talált társat.

6. perc: Szerető passzolt Lőrinczyhez, aki 15 méterről a kapus kezébe lőtt.

3. perc: Gárdos beadását Erdélyi fejelte ki az érkező Csernik elől.

1. perc: A kék mezes hazai csapat kezdte a mérkőzést.