ZTE FC

LEGFRISSEBB HÍREINK

Idegenbeli győzelemmel búcsúztunk 2017-től
2017 dec. 11Idegenbeli győzelemmel búcsúztunk 2017-től

Bravúros, 3-1-es idegenbeli győzelmet aratott csapatunk tegnap a 2017-es esztendő utolsó bajnoki mérkőzésén, Szolnokon. A találkozó összefoglalóját az alábbi linkre kattintva nézhetik meg: https://youtu.be/hmnyrYHZ-Ew

Bővebben
Ez történt a huszonegyedik fordulóban
2017 dec. 11Ez történt a huszonegyedik fordulóban

Vasárnap befejeződött az NB II-es bajnokság első felvonása. A tavaszról előrehozott két "túlórát" követően a csapatok most téli pihenőre vonulnak. A pontvadászat - a tervek szerint - két és fél hónap múlva, 2018. február 25-én folytatódik.

Bővebben
Vége: Szolnoki MÁV-Soroksár SC 1-3 (1-2)
2017 dec. 10Vége: Szolnoki MÁV-Soroksár SC   1-3  (1-2)

Ma délután a szolnoki Tiszaligeti-stadionban lép pályára csapatunk az esztendő utolsó bajnoki mérkőzésén. Szurkolóink a 13 órakor kezdődő online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel a találkozó eseményeit.

Bővebben
Akad elszámolni valónk a Tisza-partiakkal
2017 dec. 09Akad elszámolni valónk a Tisza-partiakkal

Holnap véget ér a másodosztályú labdarúgó bajnokság. Csapatunk idegenben, Szolnokon búcsúzik a 2017-18-as pontvadászat első felétől. Ősszel, még dabasi albérletünkben igencsak balszerencsés körülmények között, az utolsó percben esett öngóllal 1-0-ás vereséget szenvedtünk a kék-fehérektől, azaz van elszámolni valónk a Tisza-partiakkal.

Bővebben

Budafok-Soroksár SC  1-1   (1-0)

Promontor u., vezeti: Zierkelbach Páter (Szécsényi István, Iványi István)

Budafok: Szabó- Harsányi, Csizmadia, Vaszicsku, Kirják- Kovács Dávid, Nagy, Vass, Vankó- Oláh, Csizmadia

Edző: Prukner László.

Soroksár: Kovács Dániel- Fülöp, Dvorschák, Valencsik, Silye- Derekas, Gyömbér- Pál, Huszák, Gera- Albert

Edző: Lipcsei Péter.

1. perc: Albert Ádám indítja útjára a labdát.

2. perc: Silye jobb oldali szabadrúgását Valencsik fejelte kapu mellé szorongatott helyzetből.

5. perc: Nagy Tamás szögletét Albert fejelte ki a rövid saroknál.

6. perc: Silye tökéletes beadásáról Huszák centikkel késett le.

9. perc: Huszák jobb oldali szöglete ismét Valencsik fejét kereste, de védőnk számára kicsit magas volt a labda.

13. perc: 21 méterről lőhet szabadrúgást a hazai csapat. Lövés helyett Nagy Tamás középre ívelt, Csizmadia hatalmas helyzetben 5 méterről fölé fejelt.

16. perc: Bedobás variáció után Albert passzolt laposan Huszákhoz, csapatkapitányunk azonban a kapu fölé bombázott.

21. perc: Szabó rossz kirúgása után Huszák passzolt Alberthez, aki lövéssel próbálkozott. A hazai kapitány blokkolni tudta a lövést.

23. perc: Nagy Tamás jobb oldali szöglete ismét Albert fején halt el.

27. perc: Gól: Kovács Dávid kapott egy kiugratást a bal szélen. Egy csellel befelé becsapta Dvorschákot, majd laposan a hosszú sarokba helyezett.

29. perc: Gera kapott sárga lapos figyelmeztetést.

31. perc: Silye 30 méteres szabadrúgását Szabó magabiztosan védte a rövid saroknál.

36. perc: Huszák ívelt középre egy jobb oldali szabadrúgást, de Pölöskey ki tudta csúsztatni a rövid saroknál.  A szögletet Dvorschák fejelte kapu mellé.

40. perc: A hazaiak jutottak szabadrúgáshoz 20 méterre a kapunktól. Nagy Tamás laposan a hosszúra lőtt, Kovács bravúrral védeni tudott.

41. perc: Gera lépett ki a hazai védők között, de azok elsodorták őt, nem alakult ki helyzet.

46. perc: A hazaiak kezdik a második félidőt. Lipcsei Péter cserélt a szünetben, Gera helyén Lakatos folytatja.

48. perc: 25 méterről jutottunk szabadrúgáshoz. Huszák lövése elakadt a felugró sorfalban.

52. perc: Huszák pontosan szöktette Lakatost, aki laposan adott középre. Vaszicsku becsúszva menteni tudott.

53. perc: Albert verte meg védőjét egy esernyő csellel. Éles szögből leadott lövése elkerülte a kaput.

58. perc: Hazai odalszabadrúgás szállt el mindenki felett, nem jelentett veszélyt.

59. perc: Nagy Tamás kapott sárga lapot reklamálásért.

61. perc: Nagy Tamás tört be a tizenhatoson belülre. Lapos lövése nem jelentett gondot Kovácsnak.

63. perc: Kirják beadása után Kovács fejelt, kapusunk bravúrral védett.

64. perc: Ismét cserélünk, Pál helyére Tamási érkezik.

67. perc: Vankó lépett ki helyzetben a bal oldalon, de a játékvezető lest ítélt.

68. perc: Gól: Fülöp passzolt Tamásihoz, aki 25 méterről védhetetlenül lőtte a kapuba a labdát.

70. perc: Vankó kapott sárga lapot.

71. perc: Vankó helyére Margitics érkezik a hazaiaknál.

73. perc: Vaszicsku kapott sárga lapot.

74. perc: Derekas is sárga lapot kapott.

76. perc: Kovács kapott indítást a bal oldalon, helyzetig vitte, de középreadását a visszafutó Dvorschák kivágta.

79. perc: Oláh helyett Veszelinov érkezik.

82. perc: Huszák szögletét Dvorschák fejelte kapura, de a labda Gyömbérben akadt el.

84. perc: Lakatos vezett középre a labdát, majd kapura fordult, de a lövés lecsúszott a rüsztjéről.

86. perc: Albert harcolt ki lövőhelyzetett, de bombája megpattant egy bevetőtődő védőn.

87. perc: Harsányi helyére Kerekes érkezik a hazaiaknál.

90. perc: Derekas helyére János érkezett csapatunkba.