listájához KLIKK a képre

LEGFRISSEBB HÍREINK

Máris itt a következő mérkőzés
2018 ápr. 24Máris itt a következő mérkőzés

Két hét alatt öt bajnoki mérkőzés vár csapatunkra. Az elsőt már letudtuk vasárnap a Mosonmagyaróvár ellen, míg a sűrített tempóban zajló etap második állomására szerdán délután, Dorogon kerül sor.

Bővebben
Silye kapufájánál jártunk legközelebb a gólhoz
2018 ápr. 23Silye kapufájánál jártunk legközelebb a gólhoz

Csapatunk tegnap, hazai környezetben 0-0-ra végzett a Mosonmagyaróvár ellen. Ezúttal a megszokottnál kevesebb helyzetet dolgoztunk ki, igazából Silye Erik kapufájánál jártunk a legközelebb a gólhoz. A találkozó összefoglalóját az alábbi linkre kattintva tekinthetik meg: https://youtu.be/R486zEVNpds

Bővebben
Ilyen volt a 31. forduló
2018 ápr. 23Ilyen volt a 31. forduló

Vasárnap a harmincegyedik forduló mérkőzésein léptek pályára az NB II-es labdarúgó bajnokság csapatai. Mint köztudott, együttesünk gól nélküli döntetlenre végzett a Mosonmagyaróvár ellen, így továbbra is a középmezőnyben foglal helyet a táblázaton.

Bővebben
Vége: Soroksár SC-Mosonmagyaróvár 0-0
2018 ápr. 22Vége: Soroksár SC-Mosonmagyaróvár 0-0

Ma 17 órakor a Mosonmagyaróvár együttese ellen lép pályára csapatunk a másodosztályú labdarúgó bajnokság 31. fordulójának mérkőzésén. A találkozó eseményeit online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel.

Bővebben

NK Krajn-Soroksár SC 2-3 (1-2 )

Maribor, 50 néző

Soroksár (I. félidő): Steer - Fülöp, Dvorschák, Silye - Lakatos, Derekas, Tamási, Huszák, Valencsik - Orosz, Albert. Edző: Lipcsei Péter.

A második félidőben pályára lépett: Pál A., Jónás, Gyepes, Gera D., Pergel, Csillag, Pintér A.

10. perc: Egy gyors kontra végén a szlovén együttes megszerezte a vezetést, 1-0.

20. perc: Fülöp hajszálpontos átadását Huszák váltotta gólra, 1-1.

35. perc: Jobb oldali szöglet után nem tudtak felszabadítani a vendéglátók, a kapu előtti kavarodást Tamási használta ki és közelről a hálóba lőtt, 1-2.

60. perc: Labdát vesztettünk a szlovén térfél közepén, s a gyors kontrát góllal fejezték be a hazaiak, 2-2.

75. perc: Silye szabadrúgását Gyepes bólintotta a léc alá, 2-3.

Férfiasan kemény, de sportszerű mérkőzésen - melyen több taktikai variációt is kipróbált Lipcsei Péter - megérdemelt győzelmet aratott csapatunk.